Rodzinka.pl: Powrót Magdy (162)

Rodzinka.pl: Powrót Magdy (162)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek rozpamiętuje rozstanie z Magdą. Natalia, by go pocieszyć, opowiada mu o dawnych miłościach Ludwika. Kacper wraca do domu z rozkwaszonym nosem. Boska wpada w panikę i nie daje mu dojść do słowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy sympatycznego małżeństwa i ich dorastających dzieci. Maria (Agata Kulesza) informuje Boskich, że jest w ciąży. Niespodziewana wiadomość wywołuje poruszenie w całej rodzinie, a przyjaciółka Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska), zupełnie nieprzygotowana do nowej roli, wpadnie w panikę. Tomek (Maciej Musiał) postanawia się ustatkować. Jego serce mocniej zabije dla pewnej dziewczyny. Z kolei Natalia i Ludwik zaczną bardziej zwracać uwagę na zdrowe odżywianie. Boski przekona się do diety złożonej z humusu i surowych marchewek. Zdoła nakłonić też najstarszego syna do wspólnego biegania.

W tym odcinku

Tomek rozpamiętuje rozstanie z Magdą. Natalia, by go pocieszyć, opowiada mu o dawnych miłościach Ludwika. Kacper wraca do domu z rozkwaszonym nosem. Boska wpada w panikę i nie daje chłopakowi dojść do słowa. Natalia podstępem pozbywa się synów z domu i zaprasza do siebie Marysię na babski wieczór. Tymczasem z niezapowiedzianą wizytą wpadają do Boskich dziadkowie. Filip zostaje testerem. Kuba postanawia pójść w jego ślady.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także