Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)

Rodzinka.pl: Kwestia zaufania (25)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik marzy o chwili spedzonej sam na sam z żoną. Próbuje nauczyć synów samodzielności,jednak nauka przychodzi chłopcom opornie. Jak co miesiąc podlicza też wydatki...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Ludwik marzy o chwili wytchnienia i sam na sam z żoną. Próbuje nauczyć synów samodzielności, by czas zaoszczędzony na robieniu im kanapek, gotowaniu i praniu, mógł poświęcić na własne przyjemności. Jednak nauka przychodzi chłopcom opornie. Kacper dochodzi do wniosku, że jest już wystarczająco duży, by iść do szkoły. Natalia wysyła Ludwika, by zapisał syna. Kuba zauważa, że pod nosem rośnie mu wąsik. Jego zdaniem taki sam, jak u mamy. Ludwik jak co miesiąc podlicza domowe wydatki. Jest załamany, że wychowanie dzieci aż tyle kosztuje. Pociesza go Natalia. Z kolei ona martwi się, że synowie tak szybko dorastają.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także