Rodzinka.pl: Kubek z syrenką (245)

Rodzinka.pl: Kubek z syrenką (245)

serial komediowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Kuba tłumaczy bratu, dlaczego kobiety są przystosowane do wyjmowania rzeczy ze zmywarki. Natalia jest zachwycona trenerem Kacpra. Agata wciąż uczęszcza do Ludwika na korepetycje z architektury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak), szczęśliwych rodziców Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Mimo że ich synowie powoli wchodzą w dorosłe życie, Boscy nadal zmagają się z wieloma problemami wychowawczymi. Dzieci powoli wyfruwają z gniazda, a Boscy stają przed perspektywą pustego domu. Natalia bardzo przeżywa wyjazd najstarszego syna za granicę. Dorastający Kacper uczy się sztuki kombinowania. Natomiast znajomość Pauli (Julia Wieniawa-Narkiewicz) i Kuby po ich rozstaniu stoi pod znakiem zapytania.

W tym odcinku

Kuba tłumaczy bratu, dlaczego kobiety są przystosowane do wyjmowania rzeczy ze zmywarki. Tymczasem Natalia jest zachwycona trenerem Kacpra. Agata wciąż uczęszcza do Ludwika na korepetycje z architektury. Kuba i Paula próbują samych siebie przekonać, że między nimi już wszystko skończone. Beata wpada do Boskich z niezapowiedzianą wizytą. Okazuje się, że wybrała nieodpowiedni moment...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także