x
Rodzinka.pl: Kieszonkowe (3)

Rodzinka.pl: Kieszonkowe (3)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Chłopcy są pod wrażeniem, że rodzice mieli kiedyś mercedesa. Kuba szybko dostosowuje się i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Boscy chcą nauczyć swoich synów szacunku do pieniędzy. Chłopcy są pod wrażeniem, że Natalia i Ludwik mieli kiedyś mercedesa kabrio. Kuba szybko dostosowuje się do sytuacji i negocjuje stawki za dobre wyniki w nauce. W trakcie wypłacania kieszonkowego Ludwik musi być twardym negocjatorem. Jego synowie rozumieją, że bez pracy nie ma kołaczy, ale każdy próbuje interpretować tę zasadę po swojemu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także