×
Rodzinka.pl: Halloween (47)

Rodzinka.pl: Halloween (47)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Zbliża się Halloween. Maria wdaje się z Boskimi w dyskusję na temat przebierania chłopców za superbohaterów. Jej zdaniem zwyczaj ten umacnia w dzieciach stereotyp maczo i uległej kobiety.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Zbliża się Halloween. Maria wdaje się z Boskimi w dyskusję na temat przebierania chłopców za superbohaterów. Jej zdaniem zwyczaj ten umacnia w dzieciach stereotyp silnego maczo i uległej, bezbronnej kobiety. Natalia w kostiumie tygrysicy z Kubą udającym hokeistę i Kacprem w stroju Supermana idzie do sąsiadów po cukierki. W tym czasie Ludwik wymyka się z domu do Marka, by obejrzeć mecz. Boski wpada na pomysł, by Boże Narodzenie spędzić poza domem. Natalia entuzjastycznie przyjmuje jego propozycję, gdyż po raz pierwszy nie będzie musiała spędzić świąt w kuchni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także