Rodzinka.pl: Dziewczyna Tomka (5)

Rodzinka.pl: Dziewczyna Tomka (5)

7.2/10
serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Natalia jest ciekawa nowej znajomej syna, ale on nie jest skory do zwierzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Tomek spotyka się z czarnoskórą Sylwią. Chłopak próbuje to ukryć przed całą rodziną. Natalia jest ciekawa jak przebiega nowa znajomość najstarszego syna. Próbuje wypytać go o szczegóły, jednak Tomek nie jest skory do zwierzeń. Ludwik ma zastrzeżenia do sympatii chłopaka. Nieoczekiwanie Tomek potrzebuje kilku porad Natalii. Pomocny w sercowych rozterkach okaże się także Ludwik. Ojcu imponuje zachowanie syna, który nie daje się wodzić za nos swojej dziewczynie. Pojawienie się Sylwii w życiu Tomka powoduje, że również Kacper i Kuba rozprawiają o dziewczynach i pocałunkach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także