Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)

Rodzinka.pl: Dzień Ojca (29)

serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik planuje dzień wolny, lecz gdy odkrywa, ile zajęć w domu przygotowała dla niego Natalia, rezygnuje. Kacper marzy o psie, ale rodzice się na to nie zgadzają. Chłopiec jest rozczarowany.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

Ludwik planuje zrobić sobie wolne, lecz gdy odkrywa, ile zajęć domowych przygotowała dla niego Natalia, rezygnuje z tego pomysłu. Kacper marzy, by mieć psa, jednak rodzice się na to nie zgadzają. Rozczarowany chłopiec zaczyna traktować łodygę rabarbaru, jak pupila - nadaje jej imię i uczy podawać łapę. Nadchodzi Dzień Ojca. Każdy z synów wręcza Ludwikowi prezent - Kacper własnoręcznie wykonaną laurkę, Kuba krawat, a Tomek słuchawki, które natychmiast pożycza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także