Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)

Rodzinka.pl: Trzymaj się za portfel! (206)

7.2/10
serial komediowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik uświadamia Tomkowi, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Okazuje się, że chłopak o większości nie miał pojęcia. Kacper oszukuje rodziców, umiejętnie przerabiając ocenę na wypracowaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 stycznia
pojutrze
10:40 TVP Seriale
czwartek, 18 stycznia
pojutrze
19:55 TVP HD
piątek, 19 stycznia
za 3 dni
8:05 TVP HD
piątek, 19 stycznia
za 3 dni
10:15 TVP Seriale
sobota, 20 stycznia
za 4 dni
5:10 TVP Seriale
sobota, 27 stycznia
za 11 dni
12:10 TVP Seriale

Opis

Dziesiąty sezon z małżeństwem Natalią (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwikiem (Tomasz Karolak) Boskimi. Widzowie przekonają się, co tym razem przytrafi się sympatycznej parze, ich trzem synom: Kacprowi (Mateusz Pawłowski), Kubie (Adam Zdrójkowski) i Tomkowi (Maciej Musiał) oraz ich znajomym. Poznają też dalsze losy przyjaciół rodziny Marka (Jacek Braciak) i Marii (Agata Kulesza), która od niedawna boryka się z problemami rodzicielskimi.

W tym odcinku

Ludwik uświadamia Tomka, jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Okazuje się, że chłopak o większości nie miał pojęcia. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców, umiejętnie przerabiając ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo. Zafascynowane kobiety nie mogą oderwać wzroku od młodego kucharza. Natalia chwali się domownikom znajomością języka francuskiego i kultury Francji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także