Rodzinka.pl: Dzieci nas wyprzedzają (116)

Rodzinka.pl: Dzieci nas wyprzedzają (116)

7.1/10
serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomkowi nie podoba się dorosłe życie. Tęskni za rodzinnym domem pełnym jedzenia. Ludwik i Natalia cieszą się z rzadkich chwil samotności. Wspominają wydarzenia z czasów swojej młodości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Tomek zaczyna tęsknić za rodzinnym domem pełnym jedzenia. Ludwik i Natalia cieszą się z chwili samotności. Niestety ten stan nie trwa wiecznie. Chłopcy na każdym kroku próbują oszukiwać rodziców, by dopiąć swego. Natalia i Ludwik godzą się z tym stanem rzeczy i pocieszają wspomnieniami z czasów młodości i sukcesami w grach planszowych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także