Rodzinka.pl: Dyskusja to fundament (272)

Rodzinka.pl: Dyskusja to fundament (272)

serial komediowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Ludwik wypytuje, dlaczego Natalia wzięła dzień wolny w pracy. Poucza też synów w kwestii uzależnienia od telefonów i internetu. Paula ma pretensje do Kuby. Zarzuca mu, że stał się ponury i zazdrosny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaprawieni w rodzicielskich bojach Natalia i Ludwik teraz zostają dziadkami! Oznacza to duże zmiany w całej rodzinie. Natalia stara się perfekcyjnie wypaść w roli babci, przekazując Magdzie i Tomkowi całą swoją wiedzę. Ludwik z rozbawieniem obserwuje jej starania, ale sam oczywiście nie pozostaje obojętny na urok wnuczki. Wciąż opowiadając o niej Markowi, powoduje mały kryzys w ich męskich relacjach. Jedynie Kacperek opiera się temu szaleństwu i z nostalgią wspomina czasy, gdy mieszkał z Tomkiem pod jednym dachem. Kuba podejmuje próby ustatkowania się, także w kwestii miłości.

W tym odcinku

Ludwik wypytuje, dlaczego Natalia wzięła dzień wolny w pracy. Poucza też synów w kwestii uzależnienia od telefonów i internetu. Kacper z dystansem obserwuje zachowanie rodziców, którzy bardzo przeżywają wszystko, co dotyczy małej Majeczki. Paula ma pretensje do Kuby. Zarzuca mu, że stał się ponury, a do tego jest o nią zazdrosny. Chłopak postanawia załagodzić sytuację. Gdy para zaczyna tańczyć i rozbierać się, do pokoju wchodzi Boski. Marek chce pogodzić się z Ludwikiem. Natalia planuje urlop, by zaopiekować się wnuczką. Okazuje się jednak, że młodzi rodzice już znaleźli żłobek dla Majki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także