Rodzinka.pl: Co jest do jedzenia? (6)

Rodzinka.pl: Co jest do jedzenia? (6)

7.2/10
serial komediowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:U Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Każdy z domowników próbuje narzucić własne menu. Natalia nie chce przygotowywać posiłków, które uważa za niezdrowe. Synowie nie jedzą jej dań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
dziś
18:55 TVP 2
wtorek, 30 stycznia
za 8 dni
10:40 TVP Seriale
środa, 31 stycznia
za 9 dni
6:05 TVP 2
środa, 31 stycznia
za 9 dni
10:05 TVP Seriale
czwartek, 1 lutego
za 10 dni
5:05 TVP Seriale
niedziela, 4 lutego
za 13 dni
12:05 TVP Seriale

Opis

Perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców trójki rezolutnych chłopców - Tomka (Maciej Musiał), Jakuba (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem. Teraz starają się o kolejne dziecko, tym razem chcą, by była to dziewczynka. Jednak w pięcioosobowej rodzinie bardzo ciężko znaleźć czas na upragnione sam na sam, o czym Boscy przekonują się na każdym kroku.

W tym odcinku

U państwa Boskich wybucha konflikt na tle kulinarnym. Każdy z domowników próbuje narzucić reszcie własne menu. Natalia nie chce przygotowywać posiłków, które uważa za niezdrowe, zaś synowie nie jedzą tego, co przyrządziła według własnego uznania. W końcu także małżonkowie nie mogą dojść między sobą do porozumienia, co do zawartości talerzy. Tymczasem konflikty gastronomiczne odsłaniają Boskim poważniejsze problemy wychowawcze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także