Rodzinka.pl: Biznes is biznes (61)

Rodzinka.pl: Biznes is biznes (61)

serial komediowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek długo zastanawia się, w co się ubrać do szkoły i razem z braćmi spóźnia się na zajęcia. Ludwik i Natalia dają Kacprowi pieniądze na wypady do lunaparku i kina. Kuba i Tomek protestują.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 18 kwietnia
za 10 dni
12:40 TVP Seriale
niedziela, 19 kwietnia
za 11 dni
9:10 TVP HD

Opis

Trzeci sezon serialu komediowego o przygodach Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich oraz ich synów. Najstarszy Tomek (Maciej Musiał) wiąże się z koleżanką z klasy Magdą (Olga Kalicka). Niestety wiele czasu upłynie, nim Natalia zaakceptuje jego ukochaną. Z powodu złego zachowania Kuba (Adam Zdrójkowski) musi zmienić szkołę i przenosi się do prywatnej placówki. Zakłada kapelę, z którą planuje wydanie płyty. Z kolei Kacper (Mateusz Pawłowski) zaczyna domagać się od rodziców równego traktowania. Przeżywa też swoją pierwszą miłosną fascynację. Chłopcy zakładają mamie konto na Facebooku. Profil Boskiej zaczynają odwiedzać jej dawne miłości.

W tym odcinku

Tomek przed wyjściem do szkoły długo zastanawia się, w co się ubrać. Przez to razem z braćmi spóźniają się na zajęcia. Ludwik i Natalia rozpieszczają Kacpra - dają mu pieniądze na wypady do lunaparku i kina. Gdy Kuba i Tomek zaczynają się przeciwko temu buntować, rodzice ujawniają się, że w ten sposób chcieli im dać nauczkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także