Rodzina zastępcza: Opiekunka (317)

Rodzina zastępcza

odc. 317: Opiekunka

serial komediowy Polska 2009   b.o.
Występują:Piotr Fronczewski, Monika Mrozowska, Maryla Rodowicz, Jarosław Boberek
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:Majka i Kuba zatrudniają opiekunkę do dziecka. W atrakcyjnej studentce zadurza się Filip. Jacek jest zaszokowany, że syn szczegółowo planuje wspólną przyszłość ze starszą dziewczyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody rodziny Kwiatkowskich i ich sympatycznych sąsiadów. W domu Anki i Jacka pojawią się bliźniacy, co spowoduje, że sprawy zaczną się toczyć w sposób nieprzewidywalny. Jacek i Jędrula staną wobec nowych wyzwań, przerastających znacznie ich siły fizyczne a zwłaszcza psychiczne. Również życie innych postaci wstrząsane będzie nieoczekiwanymi wydarzeniami - służba policjanta z pewnych powodów zacznie przypominać amerykański film akcji, Kuba i Majka poznają blaski i cienie rodzicielstwa, a Jadzia proklamuje strajk generalny.

W tym odcinku

Majka i Kuba zatrudniają opiekunkę do dziecka. Okazuje się nią atrakcyjna studentka, w której zadurza się Filip. Jacek jest zaszokowany, bo syn drobiazgowo planuje wspólną przyszłość ze starszą dziewczyną. Próbuje interweniować, ale jego możliwości są ograniczone. Na szczęście do akcji wkracza Majka...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także