Rodzina zastępcza

Rodzina zastępcza

SERIAL KOMEDIOWY Polska 1999-   od 7 lat

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Nickelodeon Wtorek 16.08
0:40
Rodzina zastępcza: Klasyk (80)

Miedzy Majką a Kubą wybucha spór, ponieważ chłopak kupił stary motor. Jędrula i Jacek przystępują do remontu maszyny. Kwiatkowscy odkrywają, że Filip ma na koncie dużo pieniędzy.

Nickelodeon Wtorek 16.08
1:20
Rodzina zastępcza: Mroczna strona turystyki (81)

Alutka oznajmia mężowi, że jadą do jej mamy. Przerażony Jędrula zaczyna symulować chorobę. Wezwany dziadek Kuby uważa, że pacjent jest zdrowy. Policjant marzy o jakimś sukcesie.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 16.08
1:25
Rodzina zastępcza: Kwestia dojrzałości (70)

Majka dochodzi do wniosku, że czas zacząć żyć na własny rachunek. Oświadcza matce, że wyprowadza się z domu. Rozmowa zmienia się w awanturę.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 16.08
1:55
Rodzina zastępcza: Taszyzm o kocich oczach (71)

Jedna z bliźniaczek znajduje kotka i postanawia go zatrzymać, nie informując o tym opiekunów. Śliniak wyczuwa obecność nowego lokatora.

Nickelodeon Wtorek 16.08
2:05
Rodzina zastępcza: Damy i huzary (82)

Anka wyjeżdża. Obowiązki spadają na Jacka. Eliza zwierza mu się, że chłopak rzucił ją dla innej dziewczyny. Alutka opowiada Jędruli o wielbicielu, ale nie robi to na nim wrażenia.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 16.08
2:30
Rodzina zastępcza: Rodzinna terapia (72)

Jacek wraca do domu z potwornym bólem korzonków. Wszyscy starają się mu jakoś pomóc, ale nic nie przynosi ulgi w jego cierpieniu.

Nickelodeon Wtorek 16.08
2:50
Rodzina zastępcza: Terapia antyfiksacyjna (83)

Jadzia uważa, że Policjant ma obsesję na punkcie Jędruli. Kuba radzi mu, aby powtarzał sobie, że Jędrula jest uczciwy. Alutka prosi męża o rolę w realizowanym w Niemczech filmie.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 16.08
3:00
Rodzina zastępcza: Szczęśliwy los (73)

Chęć zdobycia majątku popycha Filipa do udziału w konkursach z nagrodami. Ula uwielbia gry liczbowe i dzieci postanawiają z nią zagrać.

Nickelodeon Wtorek 16.08
3:30
Rodzina zastępcza: Ciemna strona mediów (84)

Jędrula czyta bardzo niepochlebny artykuł o sobie. Jest wstrząśnięty. Następnego dnia pojawiają się jeszcze gorsze oskarżenia. Pomysł rozprawienia się z dziennikarzem podsuwa mu Jacek.

Nickelodeon Wtorek 16.08
4:15
Rodzina zastępcza: Po drugiej stronie lustra (85)

Pełnia księżyca. Jędrula ma sen, w którym posterunkowy żąda łapówki. W snach Jadzi policjant składa jej niedwuznaczne propozycje. Jadzia unika więc go na jawie, podobnie Jędrula.

Polsat Rodzina Wtorek 16.08
14:30
Rodzina zastępcza: Podagra (266)

Jacek popada w depresję. Wszystko go drażni. Rodzina stara się przetrwać zły humor pana domu. U Alutki i Jędruli szykują się wielkie zmiany - Jadzia postanawia odejść.

Nickelodeon Wtorek 16.08
23:05
Rodzina zastępcza: Kłopotliwy gość (1)

Anka i Jacek Kwiatkowski, rodzice Filipa i Majki, w nieco przypadkowy sposób stają się rodziną zastępczą dla Zosi i Elizy oraz starszego od nich o kilka lat Romka.

Nickelodeon Wtorek 16.08
23:40
Rodzina zastępcza: Cudowne rozmnożenie (2)

Anka chce mieć większą rodzinę. Wraz z Jackiem decydują się zaadoptować Romka. Gdy Jacek wraca, okazuje się, ze oprócz chłopca przywiózł również dwie dziewczynki- Elizę i Zosię.

Nickelodeon Środa 17.08
0:00
Rodzina zastępcza: Rom w dom (3)

Jacek dowiaduje się, że Romek jest z pochodzenia Romem. Wkrótce w domu ginie złota bransoletka. Jacek i Anka podejrzewają chłopca. Anka postanawia sprawdzić, czy to on jest złodziejem.

Nickelodeon Środa 17.08
0:25
Rodzina zastępcza: Trzęsawica somalijska (4)

Jacek i Anka remontują pokój dziewczynek. Ciocia Ula organizuje dzieciom edukacyjną zabawę, ale jej podopieczni pozorują chorobę. Na inspekcję przychodzi pani kurator z domu dziecka.

Nickelodeon Środa 17.08
0:50
Rodzina zastępcza: Krótki weekend (5)

Przychodzi list z informacją, że państwo Kwiatkowscy wygrali weekend w hotelu. Rodzice wyjeżdżają, a dzieci zostają pod opieką cioci Uli i zaczynają realizować swoje plany...

Nickelodeon Środa 17.08
1:15
Rodzina zastępcza: Zazdrość i pisanina (6)

U Kwiatkowskich pojawia się komandos, który chce zabić Jacka. Jacka nie ma, więc trzyma Ulę, Majkę, Ankę i bliźniaczki na muszce. Okazuje się, że Jacek rozbił jego związek z narzeczoną.

Polsat Comedy C. E. Środa 17.08
1:20
Rodzina zastępcza: Szał szkoleń (74)

Anka wyjeżdża na szkolenie i pozostawia dom na głowie Jacka. Wciągnięty w wir obowiązków Jacek traci głowę. Nagle nadchodzi ratunek.

Nickelodeon Środa 17.08
1:40
Rodzina zastępcza: Spełniona przepowiednia (7)

Eliza przeczuwa, że Jackowi przydarzy się coś złego. Tymczasem on ma imieniny, z okazji których cała rodzina szykuje mu niespodziankę. Wszyscy jednak pamiętają o przepowiedni Elizy.

Polsat Comedy C. E. Środa 17.08
1:55
Rodzina zastępcza: Szaleństwo internetu (75)

Rodzina Kwiatkowskich chce mieć dostęp do Internetu. Jacek obserwuje, jak członkowie rodziny wpadają w sidła wirtualnej rzeczywistości...

Nickelodeon Środa 17.08
2:05
Rodzina zastępcza: Dom aukcyjny (8)

Ankę ogarnia szał twórczy. Niestety, nikt z rodziny nie potrafi zrozumieć jej obrazów. Filip wpada na pomysł otwarcia domu aukcyjnego. Ktoś włamuje się do mieszkania i kradnie obrazy Anki.

Polsat Comedy C. E. Środa 17.08
2:25
Rodzina zastępcza: Ukryte siły (76)

Zosia i Eliza, zafascynowane telewizją, postanawiają wziąć udział w talk show. Dzięki magicznym zdolnościom Lizki mogą zmienić swoje życie.

Nickelodeon Środa 17.08
2:30
Rodzina zastępcza: Testy małżeńskie (9)

Anka rozmawia przez telefon z mężczyzną, z którym spotykała się w czasach liceum. Jacek szaleje z zazdrości. Anka, cała rozpromieniona, udaje się na randkę z miłością sprzed lat.

Nickelodeon Środa 17.08
2:50
Rodzina zastępcza: Błyskawiczne korepetycje (10)

Rodzice wybierają się do teatru. Jacek denerwuje się na żonę, bo jej przygotowania trwają zbyt długo. Widząc zdenerwowanie ojca Romek boi się mu powiedzieć, że dostał jedynkę z matmy.

Polsat Comedy C. E. Środa 17.08
3:00
Rodzina zastępcza: Tatuś zawsze najlepszy (77)

W efekcie wyczerpujących ćwiczeń Filipek traci przytomność. Jacek postanawia stać się dla swoich dzieci autorytetem w tej dziedzinie.

Nickelodeon Środa 17.08
3:15
Rodzina zastępcza: Sztuka kłamstwa (11)

Darek i Majka mają spędzić kilka dni na jego działce. Jacek i Anka są zaniepokojeni. Wysyłają Romka w charakterze przyzwoitki. Filip uczy go kłamać, ale Romkowi idzie to wyjątkowo opornie.

Nickelodeon Środa 17.08
3:40
Rodzina zastępcza: Ojciec marnotrawny (12)

Prawdziwy ojciec Romka wychodzi z więzienia. Jacek postanawia zaprosić go do domu. Przygotowują z Anką uroczystą kolację. Gość okazuje się czarującym mężczyzną, mistrzem w sztuce uwodzenia.

Nickelodeon Środa 17.08
4:10
Rodzina zastępcza: Wielka wygrana (13)

Kwiatkowscy trafili szczęśliwy los w totolotku. Choć suma nie jest duża, wszyscy mają wiele pomysłów jej wykorzystania. Jacek znajduje pod drzwiami szczeniaka. Daje ogłoszenie do gazety.

Nickelodeon Środa 17.08
4:35
Rodzina zastępcza: Testy parapsychologiczne (14)

Kwiatkowscy cieszą się spokojną sobotą. Sielankę przerywa pojawienie się pani psycholog, która poddaje rodzinę testom na wykrywanie patologii. Rezultaty są wstrząsające.

Polsat Rodzina Środa 17.08
14:30
Rodzina zastępcza: Męskie decyzje (267)

Jędrula oferuje Kubie epizodyczną rolę w serialu. Już po emisji pierwszego odcinka Kuba staje się popularny. Kilka nastolatek zakłada jego fanklub z siedzibą w kawiarence...

Nickelodeon Środa 17.08
23:05
Rodzina zastępcza: Stan kryzysowy (15)

Anka jest chora i leży w łóżku. Prowadzeniem domu zajmują się dzieci. Pielęgnują także mamę. W jej imieniu odpowiadają na listy czytelników. Ich pomysły i rady czytelnikom się podobają.

Nickelodeon Środa 17.08
23:35
Rodzina zastępcza: Polarnik (16)

Jacek i Anka goszczą w domu biologicznego ojca Elizy. Ula pisze ogłoszenie matrymonialne. Na umówione spotkanie wysyła swoją siostrę Ankę, by przyjrzała się ewentualnemu kandydatowi na męża.

Nickelodeon Czwartek 18.08
0:00
Rodzina zastępcza: Depresja (17)

Anka nie może znaleźć pracy. Powoli przestaje wierzyć we własne umiejętności i popada w depresję. Dzieciaki postanawiają jakoś temu zaradzić. Chwytają się wszelkich możliwych sposobów.

Nickelodeon Czwartek 18.08
0:25
Rodzina zastępcza: Rzecznik prasowy (18)

Anka dostaje propozycję pracy jako rzecznik prasowy. Teraz reszta rodziny musi zająć się prowadzeniem domu. Wkrótce okazuje się, że nowy szef Anki zaangażowany jest w nieczyste interesy.

Nickelodeon Czwartek 18.08
0:50
Rodzina zastępcza: Feng shui (19)

Anka ma dość ciągłego sprzątanie po dzieciach. Ulka doradza jej zaaranżowanie wnętrza zgodnie z zasadami feng shui. Okazuje się, że nowe wnętrze działa na wszystkich w zbawienny sposób.

Nickelodeon Czwartek 18.08
1:15
Rodzina zastępcza: Speed (20)

Anka odkrywa biały proszek w rzeczach Majki. Domyśla się, że dziewczyna ma problem z narkotykami. Razem z Jackiem zaczynają ją pilnie obserwować, szukając śladów nałogu.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 18.08
1:25
Rodzina zastępcza: Kreseczka (78)

Anka uszkodziła samochód Jacka. Koszty naprawy znacznie przekraczają jej możliwości finansowe. Bardzo stara się zdobyć pieniądze.

Nickelodeon Czwartek 18.08
1:40
Rodzina zastępcza: Zapach kariery (21)

Anka jest w znakomitym nastroju. Niedawno sprzedała swój pierwszy obraz. Widzi przed sobą wielką artystyczną karierę. Poświęcając się pracy twórczej, zapomina o domu i rodzinie.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 18.08
2:00
Rodzina zastępcza: Bon ton (79)

Między dziećmi dochodzi do kłótni. Jacek wprowadza więc zasady bon tonu i sporządza listę rzeczy zabronionych. Nie wszystko przewidział.

Nickelodeon Czwartek 18.08
2:05
Rodzina zastępcza: Kurs dla biznesmenów (22)

Jacek chce zapisać się na kurs dla menedżerów. Eliza dochodzi do wniosku, że będzie chodził do szkoły. Jacek wraca do domu, podtrzymywany przez policjanta. Wszyscy myślą, że jest pijany.

Nickelodeon Czwartek 18.08
2:30
Rodzina zastępcza: Bardzo miły tatuś (23)

Jacek krzyczy na dzieci - Anka zarzuca mu surowość i brak opanowania. Postanawiają zamienić się rolami. Odtąd Jacek będzie miły, zaś Anka surowa. Dzieci są zdezorientowane.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 18.08
2:30
Rodzina zastępcza: Korkobiznes (80)

Majka chce korepetycjami dorobić do kieszonkowego. Z pomocą przychodzi jej Filip. Oczywiście, nie bezinteresownie.

Nickelodeon Czwartek 18.08
2:55
Rodzina zastępcza: Miss szkoły (24)

Majka bierze udział w konkursie na najpiękniejszą dziewczynę w szkole. Eliza za pomocą czarów ma ułatwić jej zwycięstwo. Posterunkowy prowadzi dochodzenie w sprawie włamania.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 18.08
3:00
Rodzina zastępcza: Egzekutorzy (81)

Jacek znajduje w garażu samochód Jędruli. Jędrula się ukrywa, bo nie oddał w terminie pożyczki. Przed jego domem krążą podejrzani mężczyźni.

Nickelodeon Czwartek 18.08
3:20
Rodzina zastępcza: Wielka zmiana (25)

Anka postanawia zainwestować rodzinne oszczędności na giełdzie papierów wartościowych. Dzieci spodziewają się bankructwa rodziców. Jacek chce zamienić mieszkanie na dom.

Nickelodeon Czwartek 18.08
3:45
Rodzina zastępcza: Bardzo biedna staruszka (26)

Kwiatkowscy przeprowadzają się do nowego domu. Poprzednia właścicielka domu gdzieś zniknęła - śledztwo prowadzi zaprzyjaźniony policjant.

Nickelodeon Czwartek 18.08
4:10
Rodzina zastępcza: Wielkie pranie (27)

Przed wyjazdem do Paryża Majka robi wielkie pranie. Ojciec denerwuje się, że łazienka jest wciąż zajęta. Ula wraca z delegacji z prezentami.

Nickelodeon Czwartek 18.08
4:35
Rodzina zastępcza: Grypa i bunt (28)

Jacek budzi się z bólem gardła. Majka odmawia chodzenia na zajęcia kółka matematycznego. Buntuje się też przeciwko pogoni za pieniędzmi.

Polsat Rodzina Czwartek 18.08
14:30
Rodzina zastępcza: Trzecie oko (268)

Alutka, co musiało wcześniej czy później nastąpić, dzięki medytacji i specjalnemu masażowi otwiera w sobie tzw. trzecie oko, czyli osiąga zdolność przewidywania przyszłości...

Nickelodeon Czwartek 18.08
23:05
Rodzina zastępcza: Seks i ortografia (29)

Rodzeństwo zastanawia się, skąd się biorą dzieci. Filip pyta ojca, ale Jacek wykręca się od odpowiedzi. Sąsiedzi upiększają swój ogródek.

Nickelodeon Czwartek 18.08
23:35
Rodzina zastępcza: Tajemnice NATO (30)

Ula zwierza się rodzinie, że popełniła błąd w tłumaczeniu tajnych dokumentów NATO. Majka zastanawia się nad kierunkiem przyszłych studiów.

Nickelodeon Piątek 19.08
0:00
Rodzina zastępcza: Bal przebierańców (31)

Jacek przygotowuje Śliniaka do konkursu. Romek chce zostać płetwonurkiem i już trenuje w wannie. Przed łazienką tworzy się kolejka....

Nickelodeon Piątek 19.08
0:25
Rodzina zastępcza: Prawdziwy mężczyzna (32)

Anka wraca z wywiadówki bardzo zdenerwowana. Uważa, że Jacek powinien porozmawiać z Filipem o jego zachowaniu. Martwi się też o Romka.

Nickelodeon Piątek 19.08
0:50
Rodzina zastępcza: Wielkanocne fajerwerki (33)

Dziewczynki odpalają w pralni petardy. Ponieważ chcą ukryć swój występek przed rodzicami, postanawiają same odnowić i odmalować piwnicę.

Nickelodeon Piątek 19.08
1:10
Rodzina zastępcza: Miłość i telewizja (34)

Urszula nie może obejrzeć telenoweli, i prosi Ankę o zrelacjonowanie odcinka. Niezainteresowana do tej pory Anka bardzo się angażuje...

Polsat Comedy C. E. Piątek 19.08
1:25
Rodzina zastępcza: Kuzynka spod Włodawy (82)

Kwiatkowscy spodziewają się odwiedzin kuzynki. Jadzia przywozi produkty żywnościowe z własnego gospodarstwa.

Nickelodeon Piątek 19.08
1:35
Rodzina zastępcza: Duch w piwnicy (35)

Zosia słyszy w piwnicy dziwne odgłosy. Ze śledztwa wynika, że w garażu Kwiatkowskich odbywały się obrzędy satanistyczne.

Polsat Comedy C. E. Piątek 19.08
1:55
Rodzina zastępcza: Koteczek (83)

Wszyscy domownicy starają się pocieszyć Ankę, która popada w depresję z powodu swojego wieku...

Nickelodeon Piątek 19.08
2:00
Rodzina zastępcza: Kameralny wieczór (36)

Dzięki staraniom cioci Uli dzieci wyjeżdżają w góry, na zajęcia szkoły alternatywnej Anka i Jacek mogą przez chwilę być sami...

Nickelodeon Piątek 19.08
2:25
Rodzina zastępcza: Kłótnie małżeńskie (37)

Anka i Jacek kłócą się od samego rana. Nagle do domu Kwiatkowskich wbiega poturbowana Alutka.

Polsat Comedy C. E. Piątek 19.08
2:30
Rodzina zastępcza: Matka przede wszystkim (84)

W domu Kwiatkowskich wszyscy bez powodu zaczynają kłócić się ze sobą i awanturować. Anka postanawia jakoś załagodzić te waśnie.

Nickelodeon Piątek 19.08
2:50
Rodzina zastępcza: Kobiece intrygi (38)

Majka z Elizą i Zosią wybiera się na demonstrację kobiet, żądających pełnego równouprawnienia. Obowiązki domowe zwalają na Jacka i chłopców.

Polsat Comedy C. E. Piątek 19.08
3:00
Rodzina zastępcza: Wielka wygrana (85)

Ciotka Ula wygrywa w teleturnieju olbrzymią nagrodę. Wkrótce pojawia się w mieszkaniu Anki i Jacka.

Nickelodeon Piątek 19.08
3:15
Rodzina zastępcza: Stryjek z Ameryki (39)

Zosia postanawia zaprosić stryja z Ameryki. Ula jest zainteresowana tym samotnym, bogatym mężczyzną. Rodzina przygotowuje powitalny bankiet.

Nickelodeon Piątek 19.08
3:40
Rodzina zastępcza: Rodzinna tajemnica (40)

Majka postanawia studiować dziennikarstwo, ale boi się powiedzieć o tym ojcu. Jacek bardzo nie lubi dziennikarzy...

Nickelodeon Piątek 19.08
4:00
Rodzina zastępcza: Nel na rolkach (41)

Dziewczynki znajdują w gazecie ogłoszenie o castingu do "W pustyni i w puszczy". Chcą wziąć udział. Anka sugeruje im przeczytanie książki.

Nickelodeon Piątek 19.08
4:25
Rodzina zastępcza: Bania z poezją (42)

Alutka opowiada dziewczynkom o 'naturalnych potrzebach kobiet'. Wykład przerywa zdenerwowany Jacek...

Nickelodeon Piątek 19.08
23:05
Rodzina zastępcza: Wierność i geografia (43)

Majka zarzuca Darkowi zainteresowanie innymi dziewczynami. Oboje rozmawiają z rodzicami o wierności. Romek nie radzi sobie z geografią.

Nickelodeon Piątek 19.08
23:35
Rodzina zastępcza: Kronika rodzinna (44)

Filip otrzymuje w szkole zadanie pisania przez tydzień kroniki rodzinnej. Policjantowi zostaje przydzielony praktykant...

Nickelodeon Sobota 20.08
0:00
Rodzina zastępcza: Straszna szafa (45)

Anka kupuje na targu starą szafę. Nikt spośród domowników nie potrafi docenić urody zabytkowego mebla. Niestety, szafę niszczą korniki.

Nickelodeon Sobota 20.08
0:20
Rodzina zastępcza: Powołanie (46)

Ciotka Ula zaprasza cała rodzinę Kwiatkowskich na piknik NATO. Jacek otrzymuje powołanie do wojska. Prosi o pomocą Ulę, ale okazuje się, że wezwanie było pomyłką.

Nickelodeon Sobota 20.08
0:45
Rodzina zastępcza: Okowy miłości (47)

Majka prosi rodziców o radę w swoich problemach sercowych. Narzeka na Darka. Te problemy nie dotyczą jedynie Majki. Filip ma dziewczynę.

Nickelodeon Sobota 20.08
1:10
Rodzina zastępcza: Trujące żądło zazdrości (48)

Eliza zazdrości Ance męża. Chciałaby kiedyś wziąć ślub z kimś podobnym do Jacka. Tymczasem Jacek ma nową sekretarkę, a Anka - podejrzenia.

Polsat Comedy C. E. Sobota 20.08
1:25
Rodzina zastępcza: Rodzina patologiczna (86)

Ciotka Ula chce za wszelką cenę ratować małżeństwo Jacka i Ani, ale jej wysiłki nie przynoszą efektu. Do akcji wkraczają więc dzieci...

Nickelodeon Sobota 20.08
1:35
Rodzina zastępcza: Wolny dzień (49)

Jacek robi ważny projekt, ale wszyscy mu przeszkadzają. Również Jędrula bierze wolne. Otrzymał zlecenie na nowy serial...

Nickelodeon Sobota 20.08
2:00
Rodzina zastępcza: Sama przeciw wszystkim (50)

Posterunkowy musi w szkole wieczorowej napisać rozprawkę. Jacek wyjechał na delegację, a Anka ma urwanie głowy z chorymi dziećmi.

Polsat Comedy C. E. Sobota 20.08
2:00
Rodzina zastępcza: Pantoflarz (87)

Jacek jest zdruzgotany - został nazwany pantoflarzem. Anka ma wyrzuty sumienia, że obarczyła męża zmywaniem i sprzątaniem...

Nickelodeon Sobota 20.08
2:25
Rodzina zastępcza: Reklama (51)

Jędrula proponuje Kwiatkowskim udział w reklamie zdrowej żywności. Dzieci bardzo chciałyby zagrać w reklamówce...

Polsat Comedy C. E. Sobota 20.08
2:30
Rodzina zastępcza: Kariera rapera (88)

Romek otrzymuje propozycję występowania z zespołem muzycznym. Filip ma nadzieję, że zostanie jego menedżerem.

Nickelodeon Sobota 20.08
2:50
Rodzina zastępcza: Kariera cioci Uli (52)

Wróżka przepowiada Uli sukcesy zawodowe. Przepowiednia może się spełnić, gdyż Ula ma stanąć do konkursu na stanowisko dyrektora.

Polsat Comedy C. E. Sobota 20.08
3:00
Rodzina zastępcza: Sztuka przewidywania (89)

Dzieci chciałyby przewidywać przyszłe nieszczęścia. Filip uważa, że złe wiadomości przychodzą pocztą. Znajdują list od dyrektora szkoły.

Nickelodeon Sobota 20.08
3:15
Rodzina zastępcza: Wybraniec narodu (53)

Zosia i Eliza zaczynają ćwiczyć jogę. Jędrula namawia Jacka, żeby został radnym. Jacek zaczyna wierzyć, że podoła zadaniu naprawy miasta.

Nickelodeon Sobota 20.08
3:40
Rodzina zastępcza: Angielski łącznik (54)

Żona Jęruli zamierza wydać kolejny tomik poezji, tym razem o tematyce erotycznej. Jędrula prosi Kwiatkowską, aby namalowała ilustracje.

Nickelodeon Sobota 20.08
4:05
Rodzina zastępcza: Skradziony skarb (55)

Jacek popadł w depresję. Złodzieje ukradli mu jego ukochany, choć stary, samochód. Anka za wszelką cenę stara się pocieszyć męża.

Nickelodeon Sobota 20.08
4:25
Rodzina zastępcza: Ciotka Adela (56)

Do Kwiatkowskich przyjeżdża sędziwa ciotka Adela z Brazylii. Urszula jest bardzo zdenerwowana, bo w liście do ciotki rozminęła się z prawdą.

Nickelodeon Sobota 20.08
23:05
Rodzina zastępcza: Igraszki z magią (57)

Eliza i Zosia oglądają film o szamanie i postanawiają zabawić się w czarodziejki. Ich magiczne praktyki przynoszą efekty...

Nickelodeon Sobota 20.08
23:30
Rodzina zastępcza: Prawo jazdy (58)

Majka zdaje egzamin na prawo jazdy. Ojciec jest bardzo zdenerwowany, ale daje jej usiąść za kierownicą...

Nickelodeon Sobota 20.08
23:55
Rodzina zastępcza: Zamek lorda (59)

Filip wraca z Anglii i opowiada rodzinie o swoich przygodach. Alutka przynosi Ance i Jackowi zaproszenie na bal przedsiębiorców.

Nickelodeon Niedziela 21.08
0:15
Rodzina zastępcza: Potęga TV (60)

Majka odbywa praktykę w TV. Rodzice niepokoją się, że poszukuje szokującego tematu. Romkowi grozi wydalenie ze szkoły za pobicie kolegi.

Nickelodeon Niedziela 21.08
0:40
Rodzina zastępcza: Radosne urodziny (61)

Anka wychodzi po prezent na urodziny Jacka. W tym czasie odwiedza go Jędrula, którego dopadła chandra. Zaczynają wspominać swoją młodość.

Nickelodeon Niedziela 21.08
1:05
Rodzina zastępcza: Zew bociana (62)

W plecaku Romka dziewczynki znajdują książkę 'Nowoczesne wychowanie seksualne'. Wymieniają informacje dotyczące seksu. W końcu idą do Jacka.

Nickelodeon Niedziela 21.08
1:30
Rodzina zastępcza: Płazy i gryzonie (63)

Tym razem posterunkowy musi poradzić sobie ze skutkami włamania do sklepu zoologicznego. Szuka zaginionego węża boa.

Nickelodeon Niedziela 21.08
1:50
Rodzina zastępcza: Zaskórniak (64)

Dziewczynki czytają sennik i przepowiadają, że wujek poniesie dużą stratę. Jacek szuka pieniędzy, które schował w sekretnym miejscu...

Nickelodeon Niedziela 21.08
2:15
Rodzina zastępcza: Damą być (65)

Do Kwiatkowskich przychodzi zestresowana Ula. W Polsce ma się odbyć zjazd generałów NATO, a Urszula ma się zająć ich żonami.

Nickelodeon Niedziela 21.08
2:40
Rodzina zastępcza: Inhalacja dobra na wszystko (66)

Śliniak, jest chory. Weterynarza zapisuje pigułki i inhalacje. Majka dostaje propozycję pracy jako hostessa na bankiecie.

Nickelodeon Niedziela 21.08
3:05
Rodzina zastępcza: Mszyce i ludzie (67)

Zosia i Eliza hodują kwiatek, który został zaatakowany przez mszyce. W zwalczaniu pasożytów mają pomóc zebrane przez chłopców biedronki.

Nickelodeon Niedziela 21.08
3:25
Rodzina zastępcza: Niewłaściwy generał (68)

Ula załatwia Ance zlecenie na namalowanie obrazu. Generał, przełożony Urszuli, zamawia swój portret. Malarka musi dodać modelowi urody.

Nickelodeon Niedziela 21.08
3:50
Rodzina zastępcza: Pocztowy Don Juan (69)

Anka prowadzi w piśmie rubrykę samotnych serc. Filip namawia posterunkowego na zamieszczenie anonsu w nowej rubryce.

Nickelodeon Niedziela 21.08
4:20
Rodzina zastępcza: Kwestia dojrzałości (70)

Majka dochodzi do wniosku, że czas zacząć żyć na własny rachunek. Oświadcza matce, że wyprowadza się z domu. Rozmowa zmienia się w awanturę.

Nickelodeon Niedziela 21.08
23:05
Rodzina zastępcza: Taszyzm o kocich oczach (71)

Jedna z bliźniaczek znajduje kotka i postanawia go zatrzymać, nie informując o tym opiekunów. Śliniak wyczuwa obecność nowego lokatora.

Nickelodeon Niedziela 21.08
23:35
Rodzina zastępcza: Rodzinna terapia (72)

Jacek wraca do domu z potwornym bólem korzonków. Wszyscy starają się mu jakoś pomóc, ale nic nie przynosi ulgi w jego cierpieniu.

Nickelodeon Niedziela 21.08
23:55
Rodzina zastępcza: Szczęśliwy los (73)

Chęć zdobycia majątku popycha Filipa do udziału w konkursach z nagrodami. Ula uwielbia gry liczbowe i dzieci postanawiają z nią zagrać.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
0:20
Rodzina zastępcza: Szał szkoleń (74)

Anka wyjeżdża na szkolenie i pozostawia dom na głowie Jacka. Wciągnięty w wir obowiązków Jacek traci głowę. Nagle nadchodzi ratunek.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
0:45
Rodzina zastępcza: Szaleństwo internetu (75)

Rodzina Kwiatkowskich chce mieć dostęp do Internetu. Jacek obserwuje, jak członkowie rodziny wpadają w sidła wirtualnej rzeczywistości...

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
1:10
Rodzina zastępcza: Ukryte siły (76)

Zosia i Eliza, zafascynowane telewizją, postanawiają wziąć udział w talk show. Dzięki magicznym zdolnościom Lizki mogą zmienić swoje życie.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
1:35
Rodzina zastępcza: Tatuś zawsze najlepszy (77)

W efekcie wyczerpujących ćwiczeń Filipek traci przytomność. Jacek postanawia stać się dla swoich dzieci autorytetem w tej dziedzinie.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
1:55
Rodzina zastępcza: Kreseczka (78)

Anka uszkodziła samochód Jacka. Koszty naprawy znacznie przekraczają jej możliwości finansowe. Bardzo stara się zdobyć pieniądze.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
2:20
Rodzina zastępcza: Bon ton (79)

Między dziećmi dochodzi do kłótni. Jacek wprowadza więc zasady bon tonu i sporządza listę rzeczy zabronionych. Nie wszystko przewidział.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
2:45
Rodzina zastępcza: Korkobiznes (80)

Majka chce korepetycjami dorobić do kieszonkowego. Z pomocą przychodzi jej Filip. Oczywiście, nie bezinteresownie.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
3:10
Rodzina zastępcza: Egzekutorzy (81)

Jacek znajduje w garażu samochód Jędruli. Jędrula się ukrywa, bo nie oddał w terminie pożyczki. Przed jego domem krążą podejrzani mężczyźni.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
3:35
Rodzina zastępcza: Kuzynka spod Włodawy (82)

Kwiatkowscy spodziewają się odwiedzin kuzynki. Jadzia przywozi produkty żywnościowe z własnego gospodarstwa.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
4:00
Rodzina zastępcza: Koteczek (83)

Wszyscy domownicy starają się pocieszyć Ankę, która popada w depresję z powodu swojego wieku...

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
4:20
Rodzina zastępcza: Matka przede wszystkim (84)

W domu Kwiatkowskich wszyscy bez powodu zaczynają kłócić się ze sobą i awanturować. Anka postanawia jakoś załagodzić te waśnie.

Polsat Rodzina Poniedziałek 22.08
14:30
Rodzina zastępcza: W spirali pozwów (269)

Dziadek podejrzewa, że cierpi na sklerozę. Wydaje się mu, że bliscy, chcąc oszczędzić mu trudnej prawdy, ukrywają przed nim ten fakt. Stara się znaleźć dowody na potwierdzenie swojej tezy.

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
23:05
Rodzina zastępcza: Rodzina patologiczna (86)

Ciotka Ula chce za wszelką cenę ratować małżeństwo Jacka i Ani, ale jej wysiłki nie przynoszą efektu. Do akcji wkraczają więc dzieci...

Nickelodeon Poniedziałek 22.08
23:35
Rodzina zastępcza: Pantoflarz (87)

Jacek jest zdruzgotany - został nazwany pantoflarzem. Anka ma wyrzuty sumienia, że obarczyła męża zmywaniem i sprzątaniem...

Nickelodeon Wtorek 23.08
0:00
Rodzina zastępcza: Kariera rapera (88)

Romek otrzymuje propozycję występowania z zespołem muzycznym. Filip ma nadzieję, że zostanie jego menedżerem.

Nickelodeon Wtorek 23.08
0:20
Rodzina zastępcza: Sztuka przewidywania (89)

Dzieci chciałyby przewidywać przyszłe nieszczęścia. Filip uważa, że złe wiadomości przychodzą pocztą. Znajdują list od dyrektora szkoły.

Nickelodeon Wtorek 23.08
0:45
Rodzina zastępcza: Cudowna walizka (90)

Policjant uczestniczy w aresztowaniu szefa mafii. Ma dowody przeciwko niemu. Dzieci wybierają się w Bieszczady na obóz przetrwania.

Nickelodeon Wtorek 23.08
1:10
Rodzina zastępcza: Kino (91)

Romek chciałby pójść do kina z koleżanką, ale bez Zosi i Elizy. Majka radzi mu, żeby poszedł na film dozwolony od lat piętnastu...

Polsat Comedy C. E. Wtorek 23.08
1:25
Rodzina zastępcza: Cudowna walizka (90)

Policjant uczestniczy w aresztowaniu szefa mafii. Ma dowody przeciwko niemu. Dzieci wybierają się w Bieszczady na obóz przetrwania.

Nickelodeon Wtorek 23.08
1:35
Rodzina zastępcza: Talent kulinarny (92)

W szkole Filipa zostaje ogłoszony konkurs kulinarny, w którym można zdobyć konsolę do gier PlayStation. Filip decyduje się upiec ciasto.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 23.08
1:55
Rodzina zastępcza: Kino (91)

Romek chciałby pójść do kina z koleżanką, ale bez Zosi i Elizy. Majka radzi mu, żeby poszedł na film dozwolony od lat piętnastu...

Nickelodeon Wtorek 23.08
2:00
Rodzina zastępcza: Ciemna strona Ojca (93)

Romek znajduje artykuł o poszukiwanym przez policję bigamiście. Obok jest zdjęcie Jacka. Dzieci rozpoczynają własne śledztwo...

Nickelodeon Wtorek 23.08
2:20
Rodzina zastępcza: Podróż do Afryki (94)

Majka postanawia wyjechać zamiast swej chorej koleżanki z misją humanitarną do Afryki. Państwo Kwiatkowscy bardzo się niepokoją...

Polsat Comedy C. E. Wtorek 23.08
2:30
Rodzina zastępcza: Talent kulinarny (92)

W szkole Filipa zostaje ogłoszony konkurs kulinarny, w którym można zdobyć konsolę do gier PlayStation. Filip decyduje się upiec ciasto.

Nickelodeon Wtorek 23.08
2:45
Rodzina zastępcza: Ślady pantofla (95)

Po kłótni z Alutką, Jędrula znika. Policjant jest przekonany, żezostał zamordowany przez małżonkę, a Kwiatkowscy pomogli zatrzeć ślady...

Polsat Comedy C. E. Wtorek 23.08
3:00
Rodzina zastępcza: Ciemna strona Ojca (93)

Romek znajduje artykuł o poszukiwanym przez policję bigamiście. Obok jest zdjęcie Jacka. Dzieci rozpoczynają własne śledztwo...

Nickelodeon Wtorek 23.08
3:15
Rodzina zastępcza: Premiera (96)

Alutka prosi Jacka, aby towarzyszył jej w czasie premierowego przedstawienia. Jacek zgadza się, co wywołuje zazdrość Anki.

Nickelodeon Wtorek 23.08
3:40
Rodzina zastępcza: Młodzieńczy bunt (97)

Dziesięcioletni Filip ma poważne problemy w szkole. Majka przeżywa depresję, uważa, że jest mało kobieca. Zamierza zasięgnąć rady u Alutki.

Nickelodeon Wtorek 23.08
4:05
Rodzina zastępcza: Wielki kryzys (98)

Firma Jacka ma problemy i rodzina Kwiatkowskich musi oszczędzać; dzieci nie będę już dostawać tygodniówek. Na szczęście Filip ma pomysł...

Nickelodeon Wtorek 23.08
4:30
Rodzina zastępcza: Skarb (99)

Filip z każdej przeczytanej książki wyciąga praktyczne wnioski. Czyta 'Wyspę skarbów' i postanawia zostać poszukiwaczem skarbów.

Polsat Rodzina Wtorek 23.08
14:30
Rodzina zastępcza: To straszne dorastanie (270)

17-letnia córka Kwiatkowskich uważa, że jest już dorosła i ma prawo wracać późno do domu. Anka i Jacek zastanawiają się, czy przez rodzicielskie lęki nie ograniczają wolności dzieci.

Nickelodeon Wtorek 23.08
23:05
Rodzina zastępcza: Kwestia sprawiedliwości (1)

Majka ćwiczy pisanie reportaży. Opisuje życie swojej rodziny. Filip lęka się o swój wizerunek. Grozi siostrze procesem po publikacji tekstu.

Nickelodeon Wtorek 23.08
23:35
Rodzina zastępcza: Latający talerz (2)

Zosia i Eliza chcą zwyciężyć w konkursie na najpiękniejszą roślinę cebulową. Ich rośliny rosną wolno. Filip swoją wyprowadza na spacer.

Nickelodeon Środa 24.08
0:00
Rodzina zastępcza: Demony zazdrości (3)

Do Kwiatkowskich przychodzi Alutka twierdząc, że Jędrula ją zdradza. Wynajmuje Romka i Filipa jako detektywów.

Nickelodeon Środa 24.08
0:20
Rodzina zastępcza: Wesele (4)

Majka ma być świadkiem na wiejskim weselu koleżanki. Alutka i Policjant tłumaczą Jackowi, jakie zagrożenia czyhają na takich imprezach...

Nickelodeon Środa 24.08
0:45
Rodzina zastępcza: Damski boks (5)

Dochodzi do konfliktu między Ulą i Krysią. Obie upierają się gotować pod nieobecność Anki i niszczą wzajemnie swoje potrawy. Do sporu włącza się Jacek, co tylko pogarsza sytuację...

Nickelodeon Środa 24.08
1:10
Rodzina zastępcza: Szkolne manewry (6)

Jacek dochodzi do wniosku, że rodzinę można polubić. Ten błogostan przerywa energiczne wejście Anki, która zagania wszystkich do pomocy.

Polsat Comedy C. E. Środa 24.08
1:25
Rodzina zastępcza: Podróż do Afryki (94)

Majka postanawia wyjechać zamiast swej chorej koleżanki z misją humanitarną do Afryki. Państwo Kwiatkowscy bardzo się niepokoją...

Nickelodeon Środa 24.08
1:35
Rodzina zastępcza: Burza genów (7)

Posterunkowy dostaje służbowego konia, ale bardzo boi się zwierząt. Anka znajduje w łóżku Romka damską apaszkę, a Jacek damskie kosmetyki.

Polsat Comedy C. E. Środa 24.08
1:55
Rodzina zastępcza: Ślady pantofla (95)

Po kłótni z Alutką, Jędrula znika. Policjant jest przekonany, żezostał zamordowany przez małżonkę, a Kwiatkowscy pomogli zatrzeć ślady...

Nickelodeon Środa 24.08
2:00
Rodzina zastępcza: Sztuka zadawania pytań (8)

Dla Filipa liczą się tylko pieniądze. Imponuje mu bogaty sąsiad Jędrula. Rodzice nie potrafią przekonać go o wartości poezji Norwida...

Nickelodeon Środa 24.08
2:25
Rodzina zastępcza: Okazja (9)

Anka zastanawia się, co mogło skłonić Posterunkowego do obserwacji ich domu. Podejrzliwość policjanta zupełnie nie dziwi Filipa...

Polsat Comedy C. E. Środa 24.08
2:30
Rodzina zastępcza: Premiera (96)

Alutka prosi Jacka, aby towarzyszył jej w czasie premierowego przedstawienia. Jacek zgadza się, co wywołuje zazdrość Anki.

Nickelodeon Środa 24.08
2:45
Rodzina zastępcza: Skrucha (10)

Jacek spotyka dawno niewidzianego kolegę ze szkoły. Postanawiają to uczcić. Rano cierpi na ból głowy. Anka znajduje rachunek z restauracji.

Polsat Comedy C. E. Środa 24.08
3:00
Rodzina zastępcza: Młodzieńczy bunt (97)

Dziesięcioletni Filip ma poważne problemy w szkole. Majka przeżywa depresję, uważa, że jest mało kobieca. Zamierza zasięgnąć rady u Alutki.

Nickelodeon Środa 24.08
3:10
Rodzina zastępcza: Poezja stosowana (11)

Alutka postanawia udowodnić mężowi, że jest kobietą interesu. Razem z Filipem postanawia założyć spółkę - firmę wydawniczą.

Nickelodeon Środa 24.08
3:40
Rodzina zastępcza: Katalizator (12)

Jacek jedzie w delegację, a pod jego nieobecność wszystko w domu zaczyna się wymykać spod kontroli. Nawet pies zjada trutkę na szczury...

Nickelodeon Środa 24.08
4:05
Rodzina zastępcza: Rower z wosku (13)

W wigilię andrzejkowego wieczoru dzieci bawią się wróżbami. Dziewczynkom, lejącym wosk w imieniu Romka, stale wychodzi rower. Dlaczego?.

Nickelodeon Środa 24.08
4:25
Rodzina zastępcza: Poważna sprawa (14)

Alutka i Jędrula otrzymują zaproszenie na bal z okazji 10-lecia Polsatu. Jędrula ulega wypadkowi i Alutce towarzyszy Posterunkowy.

Polsat Rodzina Środa 24.08
14:30
Rodzina zastępcza: Dobre intencje (271)

W tajemnicy przed uczulonym na sierść Jędrulą Alutka sprowadza do domu kota. Widząc kota Jędrula dochodzi do wniosku, że poza katarem, opuchlizną i łzawieniem oczu cierpi także na urojenia.

Nickelodeon Środa 24.08
23:05
Rodzina zastępcza: Cyrano de Kwiatkowski (15)

Romek ma kłopoty z wyznaniem uczucia swojej wybrance. W jego imieniu miłosną korespondencję prowadzi młodszy brat.

Nickelodeon Środa 24.08
23:35
Rodzina zastępcza: Sąsiedzka pomoc (16)

Alutka spotyka w swojej kuchni szczura niezwykłych rozmiarów. Doznawszy wstrząsu, przeprowadza się na jakiś czas do Kwiatkowskich.

Nickelodeon Czwartek 25.08
0:00
Rodzina zastępcza: Cena marzeń (17)

Posterunkowy chce zagrać w serialu 'Zgraja'. Prosi Jacka o wstawiennictwo u producenta Jędruli. Jacek postanawia pomóc przyszłej gwieździe.

Nickelodeon Czwartek 25.08
0:25
Rodzina zastępcza: Ochmistrzyni (18)

Alutkę męczy nadzorowanie pracy kucharki, ogrodnika i sprzątaczki. Anka proponuje, by zatrudnić jeszcze ochmistrzynię...

Nickelodeon Czwartek 25.08
0:50
Rodzina zastępcza: Wewnętrzny sens Picassa (19)

Jadzia, kuzynka Kwiatkowskich, zostaje zaproszona na wystawę obrazów Picassa. Nie rozumie, dlaczego malował on oczy po jednej stronie nosa.

Nickelodeon Czwartek 25.08
1:20
Rodzina zastępcza: Kradzież (20)

Zostaje ukradziona torebka Alutki z kluczykami i złotą kartą kredytową. Jędrula jest na Węgrzech. Alutka wprowadza się do Kwiatkowskich.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 25.08
1:25
Rodzina zastępcza: Wielki kryzys (98)

Firma Jacka ma problemy i rodzina Kwiatkowskich musi oszczędzać; dzieci nie będę już dostawać tygodniówek. Na szczęście Filip ma pomysł...

Nickelodeon Czwartek 25.08
1:45
Rodzina zastępcza: Swatka (21)

Jadzia próbuje ożenić policjanta, który przechodzi właśnie szkolenie na temat sekt. W działaniach Jadzi odkrywa sektę Moona...

Polsat Comedy C. E. Czwartek 25.08
2:00
Rodzina zastępcza: Skarb (99)

Filip z każdej przeczytanej książki wyciąga praktyczne wnioski. Czyta 'Wyspę skarbów' i postanawia zostać poszukiwaczem skarbów.

Nickelodeon Czwartek 25.08
2:10
Rodzina zastępcza: Konkurs (22)

Posterunkowy zaczyna wypisywać mandaty Kwiatkowskim i ich sąsiadom. Jacek postanawia porozmawiać z nim jak mężczyzna z mężczyzną.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 25.08
2:30
Rodzina zastępcza: Srebrne wesele (100)

Z okazji 25. rocznicy ślubu Anka chce zapoznać dzieci z krewnymi. Przygotowania do zjazdu rodzinnego przerywa pojawienie się posterunkowego.

Nickelodeon Czwartek 25.08
2:35
Rodzina zastępcza: Bodyguard (23)

Posterunkowy chce zmienić zawód i zostać ochroniarzem. Uważa, że osobą, nad której bezpieczeństwem mógłby czuwać, jest Alutka.

Nickelodeon Czwartek 25.08
3:00
Rodzina zastępcza: Potęga medycyny ludowej (24)

Jacek i Jędrula stwierdzają u siebie skłonność do łysienia i postanawiają skorzystać z porad specjalisty od medycyny ludowej.

Polsat Comedy C. E. Czwartek 25.08
3:00
Rodzina zastępcza: Kwestia sprawiedliwości (1)

Majka ćwiczy pisanie reportaży. Opisuje życie swojej rodziny. Filip lęka się o swój wizerunek. Grozi siostrze procesem po publikacji tekstu.

Nickelodeon Czwartek 25.08
3:25
Rodzina zastępcza: Uczciwy glina (25)

Bandyci proponują posterunkowemu stałą łapówkę, a kiedy wycofują propozycję - on ukrywa się u Kwiatkowskich.

Nickelodeon Czwartek 25.08
3:55
Rodzina zastępcza: Plama (26)

Policjant przynosi do Kwiatkowskich dziwne urządzenie, które odebrał ekologom pod sklepem z futrami. Sprzęt okazuje się rozpylaczem do farb.

Nickelodeon Czwartek 25.08
4:15
Rodzina zastępcza: Skleroza (27)

Jacek obawia się, że jego pamięć nie jest tak dobra, jak kiedyś. Rodzina ma nadzieję, że wreszcie przestanie przejmować się swoim zdrowiem.

Nickelodeon Czwartek 25.08
4:35
Rodzina zastępcza: Polityczne sprawy (28)

Jadzia prosi Kwiatkowskich o pomoc. Jej mąż, chce rozpocząć karierę polityczną i wybiera się do Warszawy, by zakupić odpowiedni garnitur.

Polsat Rodzina Czwartek 25.08
14:30
Rodzina zastępcza: Kryminal tango (272)

Posterunkowy prosi Alutkę, by załatwiła mu posadę konsultanta przy nowym serialu kryminalnym, produkowanym przez Jędrulę. Przekonując męża do tego pomysłu, Alutka wywołuje kryzys małżeński.

Nickelodeon Czwartek 25.08
23:05
Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki emancypacji (29)

Alutka postanawia uwolnić Jadzię od wpływu męża. Wraz z Anką chcą na Jacku pokazać Jadzi, jak można 'wyregulować' mężczyznę...

Nickelodeon Czwartek 25.08
23:35
Rodzina zastępcza: Pierwsza pomoc (30)

Jędrula angażuje dzieci Kwiatkowskich do filmu edukacyjnego o udzielaniu pierwszej pomocy. Jacek dowiaduje się, że ma nieznaną dotąd córkę.

Nickelodeon Czwartek 25.08
23:55
Rodzina zastępcza: Ekomałżeństwo (31)

Alutka stawia na zdrowe życie. Ogród chce przerobić na warzywniak, chodzi w strojach ludowych, a Jędrulę ubiera w swetry z czystej wełny.

Nickelodeon Piątek 26.08
0:20
Rodzina zastępcza: Pojedynek (32)

Jędrula i Jacek, uzbrojeni w szachowe podręczniki, przygotowują się do pojedynku.. Ula proponuje siostrze, by pożyczyła suknię od Alutki.

Nickelodeon Piątek 26.08
0:45
Rodzina zastępcza: Rodzina świata (33)

Kwiatkowscy zostają wybrani na bohaterów cyklu 'Rodziny świata'. Eliza, Zosia i Filip chcą uzyskać od Jacka zgodę na wizytę ekipy filmowej.

Nickelodeon Piątek 26.08
1:10
Rodzina zastępcza: Krótki wyjazd (34)

Anka wyjeżdża służbowo na 3 dni. Wszystko przygotowała - lodówka pełna, dom wysprzątany. Trzeba tylko dopilnować dzieci w nauce...

Polsat Comedy C. E. Piątek 26.08
1:25
Rodzina zastępcza: Latający talerz (2)

Zosia i Eliza chcą zwyciężyć w konkursie na najpiękniejszą roślinę cebulową. Ich rośliny rosną wolno. Filip swoją wyprowadza na spacer.

Nickelodeon Piątek 26.08
1:35
Rodzina zastępcza: Stryj Leon (35)

Przyjeżdża z zagranicy stryj Leon, kobieciarz i hazardzista. Anka nie chce dopuścić do jego rozmowy z dziećmi, ale wino osłabia czujność.

Polsat Comedy C. E. Piątek 26.08
1:55
Rodzina zastępcza: Demony zazdrości (3)

Do Kwiatkowskich przychodzi Alutka twierdząc, że Jędrula ją zdradza. Wynajmuje Romka i Filipa jako detektywów.

Nickelodeon Piątek 26.08
2:00
Rodzina zastępcza: Droga do Unii (36)

Majka przygotowuje się do wyjazdu na stypendium w Oxfordzie. Ojciec daje jej pieniądze na zakup ciuchów. Ula ma do wykonania ważne zadanie.

Nickelodeon Piątek 26.08
2:25
Rodzina zastępcza: Wycieczki edukacyjne (37)

Komisariat odwiedza policjant ze Scotland Yardu i posterunkowy ma zorganizować mu wieczór. Anka proponuje teatr, Jacek bar, a Ula mecz.

Polsat Comedy C. E. Piątek 26.08
2:25
Rodzina zastępcza: Wesele (4)

Majka ma być świadkiem na wiejskim weselu koleżanki. Alutka i Policjant tłumaczą Jackowi, jakie zagrożenia czyhają na takich imprezach...

Nickelodeon Piątek 26.08
2:50
Rodzina zastępcza: Dzienny nocleg (38)

Ciocia Ula remontuje mieszkanie i chce zatrzymać się u Anki i Jacka. Postanawia spać w ich łóżku. Pracuje w nocy. Spać będzie tylko w dzień.

Polsat Comedy C. E. Piątek 26.08
3:00
Rodzina zastępcza: Damski boks (5)

Romek wraca pobity ze szkoły. Nie chce nic powiedzieć. Zaklina się, że to skutek zderzenia z drzewem. Anka i Ula prowadzą prywatne śledztwo.

Nickelodeon Piątek 26.08
3:15
Rodzina zastępcza: Posag w spadku (39)

Ula, jako nowoczesna Europejka spisuje testament. Dzieci Anki i Jacka wykazują duże zainteresowanie przyszłym spadkiem...

Nickelodeon Piątek 26.08
3:40
Rodzina zastępcza: Rzymskie wakacje (40)

Alutka wybiera się z mężem na wycieczkę do Włoch. Tuż przed wyjazdem posterunkowy przypadkowo niszczy paszport Jędruli...

Nickelodeon Piątek 26.08
4:00
Rodzina zastępcza: Kwestia konformizmu (41)

Filip zgłasza się do wygłoszenia przemówienia z okazji wizyty wiceministra. Zawiera ono jednak same frazesy i Filip rezygnuje...

Nickelodeon Piątek 26.08
4:25
Rodzina zastępcza: Nobliwa depresja (42)

Jadzia skarży się policjantowi na dyskryminację w salonie masażu. W mieszkaniu Anki i Jacka pojawiają się codziennie puszki po piwie.

Nickelodeon Piątek 26.08
23:05
Rodzina zastępcza: Burze hormonalne (43)

Młodzi Kwiatkowscy robią w domu straszny bałagan. Gdy Jacek nakazuje im posprzątać - zarzucają mu sadyzm...

Nickelodeon Piątek 26.08
23:35
Rodzina zastępcza: Wendetta (44)

Zosia i Eliza marzą o pójściu na imprezę do Kamila, członka zespołu rockowego. Kwiatkowscy uważają, że dziewczynki są za małe na prywatki.

Nickelodeon Piątek 26.08
23:55
Rodzina zastępcza: Rekonwalescent (45)

Anka przygotowuje wykwintny obiad z okazji powrotu Jacka po operacji zaćmy. Alutka uważa, że powinna raczej zadbać o swój dobry wygląd.

Nickelodeon Sobota 27.08
0:20
Rodzina zastępcza: Latający projekt (46)

Filip pokazuje matce latawiec. Anka z przerażeniem stwierdza, że powstał on z papieru, na którym Jacek zapisał swój najnowszy projekt.

Nickelodeon Sobota 27.08
0:45
Rodzina zastępcza: Siła zabobonu (47)

Jadzia ostrzega Ankę, aby nie mieszała herbaty w filiżance męża, bo to wprowadzi zamęt w jego życie. Jacek nie wierzy w zabobony...

Nickelodeon Sobota 27.08
1:10
Rodzina zastępcza: Złodziejski trop (48)

Jacek żąda od Anki domowej księgowości. Ance giną drobne sumy. Alutka skarży się, że zginął jej pierścionek. Policjant ma wykryć złodzieja.

Polsat Comedy C. E. Sobota 27.08
1:25
Rodzina zastępcza: Szkolne manewry (6)

Jacek dochodzi do wniosku, że rodzinę można polubić. Ten błogostan przerywa energiczne wejście Anki, która zagania wszystkich do pomocy.

Nickelodeon Sobota 27.08
1:35
Rodzina zastępcza: Skarby Uli (49)

Ula ma odwiedzić wszystkie polskie placówki wojskowe. Chce pozostawić u rodziny kilka cennych drobiazgów. Pod ich dom podjeżdża ciężarówka.

Polsat Comedy C. E. Sobota 27.08
1:55
Rodzina zastępcza: Burza genów (7)

Posterunkowy dostaje służbowego konia, ale bardzo boi się zwierząt. Anka znajduje w łóżku Romka damską apaszkę, a Jacek damskie kosmetyki.

Nickelodeon Sobota 27.08
2:00
Rodzina zastępcza: Potrzeba przestrzeni (50)

Firma Jacka stoi na progu bankructwa. Ula przedstawia rodzinie nowego narzeczonego, ekscentrycznego artystę.

Nickelodeon Sobota 27.08
2:25
Rodzina zastępcza: Przedłużona inkubacja (51)

Jacek z Anką zastanawiają się, czy w działaniach ich podopiecznych jest coś, czego mogli nie zauważyć. Tymczasem Eliza zaczyna palić.

Polsat Comedy C. E. Sobota 27.08
2:25
Rodzina zastępcza: Sztuka zadawania pytań (8)

Dla Filipa liczą się tylko pieniądze. Imponuje mu bogaty sąsiad Jędrula. Rodzice nie potrafią przekonać go o wartości poezji Norwida...

Nickelodeon Sobota 27.08
2:45
Rodzina zastępcza: Fizyczne problemy (52)

Jędrula składa Ance nietypową propozycję - prosi ją o towarzyszenie mu na pewnym przyjęciu pod nieobecność Alutki.

Polsat Comedy C. E. Sobota 27.08
3:00
Rodzina zastępcza: Okazja (9)

Anka zastanawia się, co mogło skłonić Posterunkowego do obserwacji ich domu. Podejrzliwość policjanta zupełnie nie dziwi Filipa...

Nickelodeon Sobota 27.08
3:10
Rodzina zastępcza: Oszustka matrymonialna (53)

Posterunkowy poszukuje oszustki matrymonialnej. W rozmowie z Jackiem twierdzi, że następną jej ofiarą mógłby stać się Romek...

Nickelodeon Sobota 27.08
3:35
Rodzina zastępcza: Powrót (54)

Majka dzwoni ze Szkocji, że została okradziona, a Jacek otrzymuje wezwanie do urzędu skarbowego w sprawie zeznań sprzed dwóch lat.

Nickelodeon Sobota 27.08
3:55
Rodzina zastępcza: Smuga cienia (55)

Posterunkowy kończy 35 lat i z tego powodu znajduje się w depresji. Znajduje w Filipie powiernika i spowiada mu historię swojego życia.

Nickelodeon Sobota 27.08
4:20
Rodzina zastępcza: Porwanie delfina (56)

Anka musi wyjechać na parę dni, Jacek ma dużo pracy więc dziećmi może się zając tylko ciocia Ula. Wprowadza rządy silnej ręki...

Nickelodeon Sobota 27.08
23:05
Rodzina zastępcza: Wicher romantyzmu (57)

Ula uważa, że niedługo umrze. Przekazuje Jackowi testament. Alutka zaczytuje się w poezji. Jadzia postanawia wrócić na wieś.

Nickelodeon Sobota 27.08
23:55
Rodzina zastępcza: Co się nie śni filozofom (58)

Jacek ma żal do córki, że wyszła za mąż bez jego wiedzy i zgody. Zięć jest filozofem. Kuba chce odbyć męską rozmowę z teściem. Jadzia podejrzewa, że młodzi spodziewają się dziecka.

Nickelodeon Niedziela 28.08
0:35
Rodzina zastępcza: Mafijna przykrywka (59)

Kuba kończy remont kawiarenki. U Anki zjawia się Policjant, który ukończył kurs walki z przestępczością zorganizowaną. Postanawia wykorzystać wiedzę. Bierze młodych w krzyżowy ogień pytań.

Nickelodeon Niedziela 28.08
1:20
Rodzina zastępcza: Wieczór poezji mafijnej (60)

Majka dostaje staż w popularnym brukowcu. Publikuje tam tekst o dwóch gangsterach. Wkrótce obaj przestępcy zjawiają się w kafejce internetowej. Alutka organizuje wieczorek poetycki.

Nickelodeon Niedziela 28.08
2:05
Rodzina zastępcza: Banita (61)

Alutka dochodzi do wniosku, że chce urodzić dziecko, co wprawia Jędrulę w przerażenie. Alutka znajduje wspólny język z Filipem, który także czuje się niezrozumiany przez otoczenie.

Nickelodeon Niedziela 28.08
2:50
Rodzina zastępcza: Serce teścia (62)

Majka pokłóciła się z Kubą i postanawia przeprowadzić się do rodziców. Jacek podejrzliwie patrzy na zięcia. Filip zostaje zmuszony do wzięcia udziału w konkursie 'Bezpieczne ulice'.

Nickelodeon Niedziela 28.08
3:35
Rodzina zastępcza: Kino domowe (63)

Majka uszkadza zawias w drzwiach szafy i prosi Kubę o naprawę usterki. Kuba udaje się do teścia po pomoc, a ten radzi mu, by postąpił jak mężczyzna i nie dał się wrobić w żadne naprawy.

Nickelodeon Niedziela 28.08
4:15
Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki edukacji (64)

Alutka chce zostać dramatopisarką. Jędrula jest załamany. Przewiduje, że będzie musiał wynająć najlepszy teatr, załatwić premierę, zapłacić aktorom. Prosi Ankę o pomoc.

Nickelodeon Niedziela 28.08
23:05
Rodzina zastępcza: Kręte ścieżki edukacji (64)

Alutka chce zostać dramatopisarką. Jędrula jest załamany. Przewiduje, że będzie musiał wynająć najlepszy teatr, załatwić premierę, zapłacić aktorom. Prosi Ankę o pomoc.

Nickelodeon Niedziela 28.08
23:55
Rodzina zastępcza: Kosztowny drobiazg (65)

Dziadek znajduje w rzeczach Majki dziecięce śpioszki i mówi o tym Ani i Jackowi. Część rozmowy podsłuchuje Filip, który dochodzi do wniosku, że to rodzice spodziewają się dziecka...

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
0:35
Rodzina zastępcza: Filozofia polisy (66)

Kuba sprzedaje polisy na życie. Pani Alutka wycenia życie Jędruli na dwa miliony. Jędrula jest przekonany, że żona zamierza go uśmiercić dla pieniędzy.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
1:20
Rodzina zastępcza: Dwie planety (67)

Majka wpada na trop afery, w którą wplątany jest wiceminister. Pisze odważny artykuł. Zjawia się u niej dwóch tajniaków. Alutkę prześladuje koszmarny sen. Aby jej pomóc Kuba stosuje hipnozę.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
2:05
Rodzina zastępcza: Ćwiczenia umysłu (68)

Wszyscy martwią się stanem dziadka. Ula uważa, że przyczyną depresji jest skleroza i postanawia ćwiczyć jego pamięć. Zabiera go do kina, teatru. Dziadek odzyskuje wigor, ale jest zmęczony.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
2:50
Rodzina zastępcza: Gombrowicz stosowany (69)

Filip ma problemy z nauczycielem WF. Postanawia udawać, że jest zakochany w pani od biologii, którą adoruje nauczyciel. Chce zmiękczyć jego serce. Jadzia urządza strajk włoski.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
3:35
Rodzina zastępcza: Prywatny detektyw (70)

Dzieci Kwiatkowskich opuszczają dom. Anka postanawia spędzić trochę czasu z mężem sam na sam. Alutce bardzo podoba się pomysł sąsiadki. Zamierza przygotować coś smacznego dla Jędruli.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
4:15
Rodzina zastępcza: Serce siostry (71)

U Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem, który przez nieuwagę zalewa kawą jej maszynopis. Zanosi się na awanturę. Przychodzi Alutka. Proponuje Uli terapię hipnozą.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
23:05
Rodzina zastępcza: Serce siostry (71)

U Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem, który przez nieuwagę zalewa kawą jej maszynopis. Zanosi się na awanturę. Przychodzi Alutka. Proponuje Uli terapię hipnozą.

Nickelodeon Poniedziałek 29.08
23:55
Rodzina zastępcza: Gry rodzinne (72)

Jacek zabrania dziewczynom póść na koncert postanawiają więc zanudzać go pytaniami związanymi z lekcjami. Gdy będzie już miał tego dość, pozwoli im zapewne wychodzić z domu...

Nickelodeon Wtorek 30.08
0:35
Rodzina zastępcza: Hacker z urojenia (73)

Policjant ma zostać przeniesiony do elitarnej jednostki do walki z komputerowymi hakerami. Zastanawia się, czy nie mógłby potrenować na domowym komputerze Kwiatkowskich. Anka się zgadza.

Nickelodeon Wtorek 30.08
1:20
Rodzina zastępcza: Junior biznesu (74)

Kuba wygrał prestiżowy konkurs "Junior Biznesu". Wkrótce w kawiarence zjawia się inspekcja sanitarna, inspekcja pracy oraz wysłannicy urzędu skarbowego. Alutka podejrzewa Jędrulę o zdradę.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 30.08
1:25
Rodzina zastępcza: Skrucha (10)

Jacek spotyka dawno niewidzianego kolegę ze szkoły. Postanawiają to uczcić. Rano cierpi na ból głowy. Anka znajduje rachunek z restauracji.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 30.08
1:55
Rodzina zastępcza: Poezja stosowana (11)

Alutka postanawia udowodnić mężowi, że jest kobietą interesu. Razem z Filipem postanawia założyć spółkę - firmę wydawniczą.

Nickelodeon Wtorek 30.08
2:05
Rodzina zastępcza: Wojna nerwów (75)

Dzieci chcą iść do kina na nocny maraton filmowy. Proszą Ulę o przekonanie do tego pomysłu rodziców. Po długich wahaniach Anka przystaje, prosząc siostrę o opiekę nad domem i młodzieżą.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 30.08
2:30
Rodzina zastępcza: Katalizator (12)

Jacek jedzie w delegację, a pod jego nieobecność wszystko w domu zaczyna się wymykać spod kontroli. Nawet pies zjada trutkę na szczury...

Nickelodeon Wtorek 30.08
2:50
Rodzina zastępcza: Długi weekend (76)

Zbliża się długi weekend. Jędrula cieszy się, że spędzi ten czas na polowaniu, jednak Alutka chce jechać na doroczny przegląd poezji. Również Anka ma plan wykorzystania wolnych dni.

Polsat Comedy C. E. Wtorek 30.08
3:00
Rodzina zastępcza: Rower z wosku (13)

W wigilię andrzejkowego wieczoru dzieci bawią się wróżbami. Dziewczynkom, lejącym wosk w imieniu Romka, stale wychodzi rower. Dlaczego?.

Nickelodeon Wtorek 30.08
3:35
Rodzina zastępcza: Sam (77)

Do dziadka przyjeżdża z USA znajomy major z wnukiem o imieniu Sam. Panowie idą na uroczystość i gospodarz prosi Kubę o opiekę nad dzieckiem. Okazuje się, że jest nim piękna dziewczyna.

Nickelodeon Wtorek 30.08
4:15
Rodzina zastępcza: Obudzone demony (78)

Anka wyjechała na delegację. Dziećmi ma się zająć Ulka. Postanawia wykorzystać to, by zemścić się na Alutce, która kiedyś pozwoliła sobie na niestosowne uwagi dotyczące jej ubioru i perfum.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)