Rodzina zastępcza: Serce siostry (171)

Rodzina zastępcza

odc. 171: Serce siostry

6.4/10
serial komediowy Polska 2004   od 7 lat
Występują:Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Jarosław Boberek, Maryla Rodowicz
Reżyseria:Wojciech Nowak
W skrócie:U Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem, który przez nieuwagę zalewa kawą jej maszynopis. Zanosi się na awanturę. Przychodzi Alutka. Proponuje Uli terapię hipnozą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 listopada
za 9 dni
2:10 Nickelodeon

Opis

Perypetie Jacka i Anki oraz ich dużej rodziny. Od kiedy do syna i córki Kwiatkowskich dołączyły adoptowane dzieci w domu wiele się dzieje.

W tym odcinku

Z wizytą u Kwiatkowskich pojawia się Ula. Jak zwykle kłóci się z Jackiem. Szwagier przez nieuwagę zalew kawą jej maszynopis. Czterdziestostronicowy dokument nadaje się tylko do przepisania. Anka, aby załagodzić sytuację, proponuje siostrze, że sama to zrobi. Ula jest wściekła na Jacka. Zanosi się na gigantyczną awanturę. Alutka, która właśnie wpada wizytą, nie rozumie, jak można tak źle traktować jej ulubionego sąsiada. Uważa, że Ula ma wobec niego jakiś podświadomy uraz. Proponuje jej terapię hipnozą. Ma ją przeprowadzić Kuba. Podczas zabiegu Ula wylewa wszystkie żale na Jacka. Najbardziej ją boli, że zabrał jej siostrę. Kuba próbuje za pomocą pstryknięcia palcami zmienić stosunek Uli do szwagra. Okazuje się, że pstryknięcia te działają nie tylko na Ulę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także