x
Ranczo 8: W blasku fleszy (100)

Ranczo 8: W blasku fleszy (100)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Senator i jego żona ćwiczą przemówienia w domu. Kusy ma problem z krytykiem sztuki, który po incydencie w galerii niepochlebnie ocenia jego dzieła, mimo że w ogóle nie widział wystawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w życiu osobistym i zawodowym, Kozioł kontynuuje swoją karierę polityczną, a proboszcz mierzy się z rozmaitymi wyzwaniami na plebanii.

W tym odcinku

Senator i jego żona ćwiczą przemówienia w domu. Kozioł mówi do lustra i przekonuje do głosowania na jedyną partię ludzi uczciwych, a Halina powtarza treść swojej mowy, zachęcając do podniesienia demograficznych wskaźników. Kusy ma problem z krytykiem sztuki, który po incydencie w galerii niepochlebnie ocenia jego dzieła, mimo że w ogóle nie widział wystawy. Lucy nie może zrozumieć, dlaczego tak się stało. Wkrótce przekonuje się, że lojalność współpracowników była złudna, a sprawiedliwa ocena jej pracy nikogo nie obchodzi. Wobec porażki męża na krajowym rynku sztuki, zaczyna rozważać wyjazd z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Czerepach nabiera przekonania, że tłumy fotoreporterów, które zjawiły się w Wilkowyjach, zostały nasłane przez politycznych wrogów senatora. Francesca organizuje kurs samoobrony dla kobiet. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkanek, a podczas ćwiczeń terenowych panie wykazują dużą energię. Klaudia doprowadza do wybuchu konfliktu między Fabianem i Jagną.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także