x
Ranczo 7: Trudne powroty (90)

Ranczo 7: Trudne powroty (90)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Żona Kozioła ukrywa się u aptekarza, gdzie według męża jest bezpieczna. Kuzyn Wezółowej zdobywa potwierdzenie, że celem ataku organów ścigania jest senator. Grozi mu zdemaskowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 14 grudnia
za 9 dni
8:40 TVP 1 (z napisami)
czwartek, 14 grudnia
za 9 dni
22:25 TVP Seriale (z napisami)
piątek, 15 grudnia
za 10 dni
21:30 TVP Seriale (z napisami)
niedziela, 17 grudnia
za 12 dni
23:50 TVP Seriale (z napisami)
poniedziałek, 18 grudnia
za 13 dni
18:35 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Żona Kozioła ukrywa się u aptekarza, gdzie według męża będzie najbezpieczniejsza. Kuzyn Wezółowej, Jędruś, szpieguje w prokuraturze i zdobywa potwierdzenie, że to senator jest celem ataku organów ścigania. Wskutek działań tajnych służb zaczyna mu grozić zdemaskowanie. Mieszkańcy wsi wykorzystują wiedzę Stacha z czasów okupacji i przeprowadzają brawurową akcję, by temu zapobiec. Tymczasem do prokuratury zostaje wezwany Duda. Na przystanku żegnają go dwie konkurentki. Do aresztowanej Lucy przychodzi Monika. Informują ją, że Kusy ma przed sobą szansę na międzynarodową karierę, ale na przeszkodzie stoi mu żona kryminalistka. Sugeruje, by Wilska rozstała się z ukochanym. Odpowiednio przygotowani Kozioł i Czerepach jadą do Warszawy, by spotkać się ze swoim głównym politycznym wrogiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także