Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)

Ranczo 7: Potęga immunitetu (80)

7.3/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Stan zdrowia proboszcza pogarsza się. Michałowa jest przekonana, że już nie wyzdrowieje. Wezół ustala diagnozę. Agentka Monika krytykuje Lucy, która nie pozwala Kusemu rozwinąć talentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 5 grudnia
dziś
21:20 TVP Seriale
piątek, 6 grudnia
jutro
17:50 TVP Seriale
niedziela, 8 grudnia
za 3 dni
22:15 TVP Seriale
poniedziałek, 9 grudnia
za 4 dni
16:50 TVP Seriale
wtorek, 10 grudnia
za 5 dni
12:35 TVP Seriale
sobota, 14 grudnia
za 9 dni
15:30 TVP Seriale
niedziela, 15 grudnia
za 10 dni
9:40 TVP Seriale

Opis

Dalsze losy mieszkańców wsi Wilkowyje. Lucy i Kusy mierzą się z nowymi problemami w swoim związku, Kozioł z pomocą Czerepacha robi karierę polityczną, a Solejuk wpada na kolejne pomysły, jak poprawić swoją sytuację materialną.

W tym odcinku

Stan zdrowia proboszcza pogarsza się. Michałowa jest przekonana, że duchowny już nie wyzdrowieje. Doktorowi Wezółowi udaje się jednak ustalić przyczynę niedomagania Kozioła. Ksiądz prosi go, aby nie zdradzał powodów jego choroby gospodyni. Agentka sztuki Monika krytykuje Lucy, że nie pozwoliła Kusemu rozwinąć swojego talentu. Przekonuje też artystę, że powinien zdecydować, czy chce rozwijać się w Warszawie, czy poświęcić rodzinie. Wpada też na pomysł nakręcenia videoartu o malarzu. Tymczasem w knajpie Wioletki komisja programowa w składzie Wargacz, Solejuk i Myćko próbuje stworzyć program Polskiej Partii Uczciwości. Przedłużające się obrady, po konsultacjach z Czerepachem, przerywa Stasiek. Senator Kozioł musi interweniować.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także