x
Przyjaciółki (79)

Przyjaciółki

sezon 7 odc. 79

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Kate przychodzi do mieszkania Ingi i oświadcza, że się do niej wprowadza. Anka smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł namawia ją, by została 'luksusową panią domu'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Kate przychodzi do mieszkania Ingi i oświadcza, że się do niej wprowadza. Zaskoczona Inga martwi się swoją nie najlepszą kondycją finansową. Anka z kolei smuci się, że będzie musiała zamknąć muffiniarnię. Paweł namawia ją, by została "luksusową panią domu". Za radą Zuzy i Patrycji Inga i Anka decydują się zamknąć lokal. Dziewczyny niepokoją się o przyszłość, ale Zuza nastraja je optymistycznie. Nowy asystent Markiewicz, Darek, wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwą pasją jest śpiew i kabaret. Przełożona namawia go, by spróbował swoich sił. Patrycja i Michał chcą wejść do nowego mieszkania, by zmierzyć kuchnię i łazienkę. Na ich drodze staje dozorca, który twierdzi, że nie może ich wpuścić. Michał jest wściekły, a zarazem zaniepokojony całą sytuacją. Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny zajścia, przypadkowo potrąca Sebo, który właśnie wychodził z Patrycją z salonu fryzjerskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także