Przyjaciółki (91)

Przyjaciółki

sezon 7 odc. 91

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza sprzecza się z Jaśkiem. Próbuje uporać się z trudną sytuacją. Paweł całkowicie angażuje się w sprawę swojej nowej klientki. Anka zaczyna być podejrzliwa. Patrycja i Michał idą na randkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

Zuza sprzecza się z Jaśkiem. Próbuje uporać się z trudną sytuacją i popada w wir pracy. Koleżanki rozmawiają z nią i uświadamiają jej, że nie może oczekiwać od potencjalnego ojca jej dziecka, by nie włączał się w ich codzienne życie. Paweł całkowicie angażuje się w sprawę swojej nowej klientki. Anka zaczyna być podejrzliwa. Patrycja i Michał wybierają się na randkę. Mężczyzna zabiera ją do eleganckiej restauracji i niespodziewanie proponuje jej, by do siebie wrócili.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także