Przyjaciółki (75)

Przyjaciółki

sezon 7 odc. 75

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Jerzy postanawia zakończyć związek z Zuzanną. Nie potrafi wybaczyć jej zdrady. Po zerwaniu dziewczyna koncentruje się na pracy. Inga po cichu liczy, że Robert jeszcze raz poprosi ją o rękę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki, Ingi, Zuzy i Patrycji. Zuza próbuje naprawić swoją relację z Jerzym, ale to nie będzie łatwe. W życiu kobiety pojawia się przyjaciel z dzieciństwa, Jasiek (Marek Bukowski). Patrycja tęskni za Michałem, który przebywa w Danii. Czuje się samotna i odlicza dni do jego przyjazdu. Anka postanowiła dać kolejną szansę byłemu mężowi. Ku jego zmartwieniu, Leszek dość często pojawia się w otoczeniu Strzeleckich.

W tym odcinku

W szpitalu Zuza (Anita Sokołowska) dowiaduje się, że wypadek nie spowodował u Jerzego (Mariusz Bonaszewski) poważnych obrażeń. Zuza wyznaje miłość rannemu. Jednak Jerzy nie potrafi przebaczyć jej zdrady, dlatego postanawia zakończyć ich związek. Po zerwaniu Zuza koncentruje się na pracy, wyjeżdża na trzymiesięczne szkolenia. Inga (Małgorzata Socha) po cichu liczy, że Robert (Krzysztof Wieszczek) jeszcze raz poprosi ją o rękę. Sam Robert decyduje się na przeprowadzę do Warszawy. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) oznajmia Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, inaczej niż ślub cywilny, który należy przeprowadzić jak najszybciej. Dorota zwraca się do Ingi z prośbą, by ta została jej druhną. Paweł (Bartek Kasprzykowski) mówi Ance (Magdalena Stużyńska), że marzy o kolejnym dziecku. Patrycja (Joanna Liszowska) ma wrócić do pracy w salonie fryzjerskim. Podczas kolacji z Sebo (Modest Ruciński) omawia szczegóły swojego powrotu do zakładu. Na pożegnanie mężczyzna całuje Patrycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także