Przyjaciółki (61)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 61

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zuza przeprowadza się do nowego domu. Niczego nie może w nim znaleźć, przez co robi awanturę Jerzemu. Patrycja postanawia urodzić dziecko mimo ryzyka, jakie stanowi dla niej ciąża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

W życiu Zuzy nadchodzą wielkie zmiany. Markiewicz przeprowadza się do nowego domu. Niestety niczego nie może w nim znaleźć. Zdenerwowana o poranku robi z tego powodu awanturę Jerzemu. Troskliwy partner okazuje się jednak ideałem mężczyzny - nie dość, że rozpakowuje nieopisane pudła ukochanej, to jeszcze kupuje jej cudowne szpilki. Na dodatek Ginter prosi Zuzę, by wyjechała z nim do Kanady. Patrycja postanawia urodzić dziecko. Jest świadoma, że ciąża w jej stanie wiąże się z niebezpieczeństwem, ale nie potrafiłaby poddać się aborcji. Dyrektorka domu dziecka cieszy się podwójnie - z adopcji i ciąży Kochan. Przed Michałem i jego żoną trudne chwile. Anka uświadamia sobie, że Maciek nie jest mężczyzną dla niej. Postanawia się z nim rozstać, mimo że nadal go kocha. Inga planuje ślub z Szymonem, chociaż wciąż nie potrafią dojść do porozumienia w kwestii wesela. W trakcie kursu tańca Gruszewska, prowadzona przez Jezierskiego, wpada na słup. Bolesny wypadek oraz pierścionek zaręczynowy z perłą to tylko pierwsze złe znaki, które zwiastują nadciągającą katastrofę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także