Przyjaciółki (56)

Przyjaciółki

sezon 5 odc. 56

6.9/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja i Michał nadal nie potrafią się dogadać. Zalewski nie może się pogodzić z tym, że jego żona zarabia więcej. Anka jest coraz bardziej zapracowana. Cierpi na tym jej związek z Maćkiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 października
za 10 dni
20:00 Polsat Romans (z napisami)
piątek, 4 października
za 11 dni
15:00 Polsat Romans (z napisami)
sobota, 5 października
za 12 dni
18:00 Polsat Romans (z napisami)

Opis

Kolejne perypetie czterech koleżanek. W tym sezonie uczucie Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) zostanie wystawione na ciężką próbę. Kochan straci swój salon fryzjerski. Tymczasem pojawi się kolejna szansa na adopcję. Zakochana Inga (Małgorzata Socha) układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek). Gruszewska ma tylko wątpliwości, czy partner odnajdzie się w roli ojca Hani. Na dodatek w jej życiu pojawi się jeszcze jeden mężczyzna. W końcu Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) jest szczęśliwa: znalazła nową miłość i otworzyła z Ingą muffiniarnię. Niestety w jej życie ponownie wkroczy były mąż Paweł (Bartek Kasprzykowski), który wraz z nową partnerką (Marta Żmuda-Trzebiatowska) wprowadzi się do starego domu i będzie próbował go przejąć. Tymczasem przypadkowe spotkanie Zuzy (Anita Sokołowska) z przystojnym Jerzym (Mariusz Bonaszewski) wywraca poukładane życie pani dyrektor do góry nogami. Markiewicz zupełnie traci dla niego głowę. Wkrótce okazuje się, że ukochany jest blisko związany z jej przyjaciółką - Ingą.

W tym odcinku

Zuza i Inga wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Koleżanki traktują się chłodno nawet podczas przyjęcia z okazji otwarcia sklepu z muffinkami Gruszewskiej i Anki. Mimo to Markiewicz jest szczęśliwa, gdy Jerzy zaprasza ją na romantyczny weekend na Teneryfie. Dla ukochanego rezygnuje z konferencji w banku, przekreślając jednocześnie swoje szanse w konkursie na stanowisko prezesa. Córka Ingi nie akceptuje Szymona w roli ojca. Jezierski postanawia poprawić swoje stosunki z Hanią. Kupuje więc dziewczynce w prezencie szczura, co wyraźnie nie podoba się jej matce. W końcu Gruszewska stawia mu warunek - albo zwierzątko, albo ona. Patrycja i Michał, którym jest załamany po pożarze salonu, nadal nie potrafią się dogadać. Zalewski nie może się pogodzić z tym, że jego żona zarabia więcej. Anka jest coraz bardziej zapracowana. Najbardziej cierpi na tym jej związek z Maćkiem. Gdy jednak ukochany proponuje jej, by razem zamieszkali, Strzelecka odmawia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także