×
Przyjaciółki (239)

Przyjaciółki

sezon 20 odc. 239

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja ma kłopoty z klientką. Bardzo źle też znosi problemy zdrowotne Wiktora. Inga i Andrzej chcą uczcić sukces Hani, która dostała się na medycynę. Błażej postanawia przyznać się Zuzie do romansu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Patrycja ma problemy z jedną z klientek. Także w jej życiu prywatnym źle się dzieje. Fryzjerka bardzo źle znosi problemy zdrowotne Wiktora. Anka wciąż nie może dojść do siebie po utracie kancelarii. Od kilku dni nie wychodzi z domu. W końcu jednak decyduje się pomóc szantażowanej przez klientkę Patrycji. Inga i Andrzej chcą uczcić sukces Hani, która dostała się na medycynę. Marta namawia Gruszewską, by zgodziła się na jeszcze jedną rozmowę z Łukaszem. Iza zaczepia Błażeja w szatni. Przyłapuje ich Szymon. Błażej postanawia przyznać się Zuzie do romansu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także