x
Przyjaciółki (254)

Przyjaciółki

sezon 21 odc. 254

serial obyczajowy Polska 2023   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Anita informuje Patrycję i Mikołaja, że zabiera Filipa na stałe do Barcelony. Mikołaj źle znosi tę wiadomość. Rolewski proponuje Ance pracę w konkurencyjnej stacji. Ich relacje są coraz bliższe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Anita i jej syn odwiedzają Patrycję i Mikołaja. Kobieta informuje fryzjerkę, że rozstaje się z Piotrem i zabiera Filipa na stałe do Barcelony. Mikołaj źle znosi tę wiadomość. Łukasz dochodzi do wniosku, że nie ma zadatków na ojca na pełen etat, choć może się sprawdzić jako weekendowy tatuś. Tymczasem Raja oznajmia mężczyźnie, że przeprowadza się do Kanady wraz z nowym partnerem, a Nisa jeszcze przez jakiś czas pozostanie u niego. Marta z trudem akceptuje wyrok sądu, w myśl którego Bruno trafił do swojego poprzedniego właściciela. Borys zaprasza ją na koncert. Anka miewa mdłości i zawroty głowy. Obawia się, że to komplikacje po zawale. Rolewski proponuje jej pracę w konkurencyjnej stacji. Sylwia spotyka Pawła w kinie. Pokazuje mu zdjęcie Anki i Rolewskiego, chcąc wzbudzić jego zazdrość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także