Przyjaciółki (228)

Przyjaciółki

sezon 19 odc. 228

serial obyczajowy Polska 2022   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Za sprawą nowych bohaterów życie czterech przyjaciółek nabierze nowych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą niemałe zamieszanie w życie Ingi. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba zaś okażą się zaś bezcennym wsparciem dla Patrycji.

W tym odcinku

Maria chcę przygotować kolację dla Anki i Pawła, by podziękować im za pomoc. Zaprasza również Janka. Inga odwiedza Hanię i Stasia. Chłopak, idąc na egzamin, zamyka obie kobiety w mieszkaniu. Inga dzwoni po pomoc do Łukasza. Zuza wyznaje Błażejowi, że ich pożycie intymne nie daje jej satysfakcji. Urażony mężczyzna wychodzi z mieszkania. Tymczasem w domu bizneswoman pojawia się dwójka ludzi, którzy twierdzą, że są dziećmi Huberta. Po rozmowie z Elą Patrycja zaczyna podejrzewać, że Wiktor ją zdradza. Postanawia śledzić Jagodę. Dochodzi jednak do wniosku, że to głupi pomysł. Wciąż jednak ma wątpliwości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także