x
Przyjaciółki (15)

Przyjaciółki

sezon 2 odc. 15

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Inga stara się o zatrudnienie u Edyty i Janusza - jako opiekunka trójki ich dzieci. Michał i Patrycja proszą rodziców o pożyczkę na zabieg in vitro. Zuza chce rozdzielić Wojtka z Moniką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii Zuzy Markiewicz (Anita Sokołowska), Anki Strzeleckiej (Magda Stużyńska), Ingi Gruszewskiej (Małgorzata Socha) i Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Zuza, odkąd zdała sobie sprawę, że kocha Wojtka (Lesław Żurek), rzuca się w wir pracy, by zagłuszyć uczucia. Mimo że rozstała się z ukochanym, postanawia nie dopuścić, by związał się z Moniką (Natalia Klimas). Z pomocą swojego asystenta Dagmara (Marcin Korcz) knuje przeciwko niemu intrygę. Tymczasem Anka dochodzi do siebie po wypadku samochodowym. Inga po zamknięciu przedszkola podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci. Z kolei Patrycja, które wkrótce ma wziąć ślub z Michałem (Marcin Rogacewicz), boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo tego nie rezygnuje z zostania matką.

W tym odcinku

Inga intensywnie szuka pracy jako opiekunka. Stara się o zatrudnienie u Edyty (Aleksandra Popławska) i Janusza (Mariusz Drężek) - rodziców trójki dzieci. Michał i jego narzeczona proszą rodziców o pożyczkę na zabieg in vitro. Zrozpaczonej odmową Patrycji przychodzi z pomocą przyjaciółka. Dorota uczy Hanię bronić się przed chłopcem, który ją zaczepia. Dziewczynka robi się niegrzeczna i wulgarna. Wściekła Inga zabrania Dorocie wtrącania się w wychowanie córki. Anka próbuje dojść do siebie po wypadku. Trudno jej odbudować relacje z Pawłem, który oskarża ją o rozpad ich małżeństwa. Zuza jest zazdrosna, widząc Wojtka z Moniką. Planuje intrygę, która ich rozdzieli.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także