Przyjaciółki (69)

Przyjaciółki

sezon 6 odc. 69

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Inga podejrzewa, że spodziewa się dziecka Roberta. Mówi mu o tym. Paweł zmienia tryb życia: zaczyna się zdrowo odżywiać, uprawiać sport i dbać o siebie. Anka nie wierzy w nagłą przemianę byłego męża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Inga podejrzewa, że spodziewa się dziecka Roberta. Jest przerażona. Mówi mu, że prawdopodobnie będzie ojcem. Mężczyzna cieszy się z tej wiadomości. Tymczasem były mąż Gruszewskiej jest zazdrosny o jej relacje z Robertem. Zbyszek próbuje odzyskać Elżbietę. Niestety ona pozostaje nieugięta. Żąda rozwodu. Mężczyźnie udaje się jednak dopiąć swego - wracają razem do wspólnego mieszkania. Patrycja z mężem oddychają z ulgą. Wojtek przyjeżdża pod dom Zuzy. Chce się dowiedzieć, czy Markiewicz zamierza znowu wyjechać z Jerzym. Dorota chce wzbudzić zazdrość w Łukaszu, więc umawia się z Andrzejem. Jerzy dowiaduje się od córki, że Zuza była w ciąży z Wojtkiem. Dochodzi do kłótni między partnerami. Paweł zmienia tryb życia: zaczyna się zdrowo odżywiać, uprawiać sport i dbać o siebie. Anka nie wierzy w nagłą przemianę byłego męża. W nocy Leszek kontaktuje się ze Strzelecką. Informuje ją, że ich dzieci wylądowały w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także