Przyjaciółki (136)

Przyjaciółki

sezon 12 odc. 136

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Po powrocie do firmy Zuza nie chce specjalnych przywilejów. Jednak ciężko jej pogodzić obowiązki zawodowe z życiem osobistym. Stefa uważa, że Zuza i Jasiek powinni jak najszybciej się pobrać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Po powrocie do pracy Zuza nie chce specjalnych przywilejów z powodu swojego macierzyństwa. Jednak ciężko jej pogodzić obowiązki zawodowe z życiem osobistym. Stefa jest zdania, że Zuza i Jasiek powinni jak najszybciej się pobrać. Namawia ich do przyspieszenia przygotowań do ślubu. Anka umawia Pawła na rozmowę o pracę u swojego znajomego. Proponowanie stanowisko nie odpowiada Strzeleckiemu. Coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów. Inga zmaga się z kompulsywnym podjadaniem. Nie może tez znaleźć nowej posady. Przyjaciółki próbują jej pomóc, ale natrafiają na opór. Na dodatek Gruszewska coraz częściej kłóci się z dorastającą Hanią. Patrycja stara się zajmować pracą, ale wciąż dręczą ją wspomnienia z czasów związku z Wiktorem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także