Przyjaciółki (68)

Przyjaciółki

sezon 6 odc. 68

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Zbigniew przyznaje się Elżbiecie do zdrady. Kobieta postanawia się rozwieść. Hania gorączkuje i w nocy trzeba kupić dla niej antybiotyk. Inga niechętnie dzwoni do Roberta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie czterech koleżanek. Na świat przychodzi długo wyczekiwany syn Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz). Młodzi rodzice szybko przekonają się, jak wyczerpująca potrafi być opieka nad małym dzieckiem. Zuza (Anita Sokołowska) będzie się biła z myślami, czy nadal budować wspólne życie Jerzym (Mariusz Bonaszewski), czy wrócić do Polski. Na dodatek w jej życiu znowu pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) nie planuje powrotu do byłego męża (Bartek Kasprzykowski). Paweł nie zamierza jednak tak łatwo zrezygnować. Wkrótce Strzelecka pozna przystojnego Leszka (Przemysław Sadowski). Z kolei Inga (Małgorzata Socha) nie rozpacza po rozstaniu z Szymonem. W jej życiu pojawia się atrakcyjny Robert (Krzysztof Wieszczek).

W tym odcinku

Elżbieta podejrzewa, że pod jej nieobecność Zbigniew nawiązał romans z sąsiadką. Wyprowadza się od Patrycji i Michała. Gdy mąż przyznaje się do zdrady, Elżbieta postanawia się rozwieść. Hania gorączkuje i w nocy trzeba kupić dla niej antybiotyk. Andrzej nie odbiera telefonu, więc Inga niechętnie dzwoni do Roberta. Ku jej zdziwieniu, mężczyzna zgadza się pomóc. Chce w ten sposób wynagrodzić jej swoje wcześniejsze zachowanie. Zuza postanawia wrócić do pracy. Jerzy przyjeżdża na pewien czas do Polski. Choć żadne z nich nie mówi tego na głos, oboje czują, że coś się zmieniło w ich relacji. Wieczorem Zuza i Jerzy spotykają Wojtka. Spędzają razem miło wieczór. Po wspólnej kolacji Wojtek wraca do swojego mieszkania w Łodzi, gdzie ktoś już na niego czeka. Koleżanki chcą pomóc Ance w pozbyciu się Pawła. Wpadają na pomysł, by sprowadzić ładną dziewczynę, która będzie sprzątać u Strzeleckiej. Liczą, że młoda kobieta wpadnie mu w oko i Anka będzie mieć pretekst, by wyrzucić byłego męża z domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także