Przyjaciółki (135)

Przyjaciółki

sezon 12 odc. 135

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Patrycja zamierza ponownie otworzyć salon fryzjerski. Piętrzą się przed nią problemy. Bezrobotna Inga z powodu stresu ma problemy z wagą. Przyjaciółki wpadają na pomysł wyjazdu nad morze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska).

W tym odcinku

Półtora roku od zakończenia wydarzeń poprzedniego sezonu. Patrycja planuje ponownie otworzyć własny salon fryzjerski. Niestety piętrzą się przed nią problemy. Inga, po tym jak została zwolniona z banku razem z Żółkowskim, pozostaje bezrobotna. Z powodu stresu ma problemy z wagą, więc próbuje coraz to nowych diet. Anka, przewijając Oliwiera, synka Julki, znajduje wśród dziecięcych kosmetyków dwie małpki po wódce. Okazuje się, że zostawił je Paweł. Stracił pracę, ich sytuacja finansowa jest coraz gorsza, a Strzelecki oznajmia, ze nie zamierza brać byle jakiej posady. W poczekalni u terapeuty Patrycja zauważa Wiktora, jednak pod wpływem wspomnień chowa się przed nim. Zuza doczekała się kolejnego dziecka z Jaśkiem. Wróciła do banku, jest szczęśliwą żoną i matką. Przyjaciółki wpadają na pomysł wyjazdu nad morze. Biorą samochód Andrzeja. Spędzają czas na plaży, ale gdy zamierzają wracać do Warszawy, okazuje się, że jest to niemożliwe...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także