Przyjaciele 8: The One Where Rachel Has a Baby: Part 1 (23)

(Friends: The One Where Rachel Has a Baby: Part 1)

serial komediowy USA 2001-2002   od 7 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Chandler i Monica, urzeczeni atmosferą oddziału położniczego, zaczynają myśleć o własnym dziecku. Phoebe poznaje przystojnego pacjenta, Jeffa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 13 sierpnia
za 8 dni
18:00 Comedy Central
piątek, 14 sierpnia
za 9 dni
11:00 Comedy Central
sobota, 15 sierpnia
za 10 dni
15:30 Comedy Central
poniedziałek, 17 sierpnia
za 12 dni
21:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje i robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą, co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Młodzi ludzie są przekonani, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, a najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Grupa znajomych jedzie do kliniki, gdzie ma się odbyć poród Rachel. Okazuje się, że przyszli rodzice nie będą mieli przydzielonej w szpitalu osobnej sali. Obecność innych par staje się wyjątkowo frustrująca w momencie, kiedy kolejne ciężarne kobiety prowadzone są na porodówkę. Chandler i Monica, urzeczeni atmosferą oddziału narodzin, zaczynają rozmyślać o własnym dziecku i szukają ustronnego miejsca, gdzie mogliby mieć trochę prywatności. Phoebe poznaje przystojnego pacjenta, Cliffa. Chcąc zdobyć o nim trochę informacji, prosi Joeya, by wcielił się w postać doktora Drake'a Romoraya, którego gra w telewizyjnym serialu, i wypytał Cliffa o jego przeszłość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także