Przyjaciele 5: The One With The Girl Who Hits Joey (15)

Przyjaciele 5: The One With The Girl Who Hits Joey (15)

(Friends: The One With The Girl Who Hits Joey)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Ross odmawia współudziału w zakupie prezentu dla jednego ze swych nowych sąsiadów Chcąc naprawić błąd, organizuje imprezę. Niestety, nikt na nią nie przychodzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 24 października
za 4 dni
20:30 Comedy Central
piątek, 25 października
za 5 dni
14:30 Comedy Central
niedziela, 27 października
za 7 dni
14:00 Comedy Central
wtorek, 29 października
za 9 dni
21:30 Comedy Central Family

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Ross wprowadza się do nowego mieszkania. Niestety, w ogóle nie może się dogadać z sąsiadami. Zaraz po przeprowadzce dostaje propozycję, aby dorzucić się do prezentu dla jednego z mieszkańców, który właśnie przeszedł na emeryturę. Odmawia i tym samym przysparza sobie wśród sąsiadów wrogów. Chcąc naprawić błąd, organizuje dla nich specjalną imprezę. Nikt jednak na nią nie przychodzi. Tymczasem Joey usiłuje zakończyć swój związek z Katie. Dziewczyna bowiem w bardzo nietypowy sposób okazuje swoją radość. Zawsze, kiedy sytuacja wydaje jej się zabawna, uderza swojego wybranka w ramię.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także