Przyjaciele 5: The One In Vegas - Part 2 (24)

Przyjaciele 5: The One In Vegas - Part 2 (24)

(Friends: The One In Vegas - Part 2)

serial komediowy USA 1998-1999
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Kevin Bright
W skrócie:Joey poznaje w kasynie krupiera. W samolocie Ross dla żartu namalował flamastrem na twarzy Rachel wąsy i bródkę. Okazało się, że flamaster jest niezmywalny...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 5 dni
19:00 Comedy Central
wtorek, 29 października
za 6 dni
13:00 Comedy Central
czwartek, 31 października
za 8 dni
22:00 Comedy Central Family
sobota, 2 listopada
za 10 dni
7:30 Comedy Central

Opis

Serial opowiada o grupie przyjaciół, typowych młodych mieszkańcach Manhattanu, którzy z powodzeniem dzielą czas między miłosne podboje a robienie kariery. Mieszkają właściwie razem i starają się nie rozstawać na dłużej. Nie znoszą samotności i nie wiedzą co to nuda. Tę uroczą gromadkę tworzą: Monica (Courteney Cox), Rachel (Jennifer Aniston), Ross (David Schwimmer), Chandler (Matthew Perry), Joey (Matthew LeBlanc) i Phoebe (Lisa Kudrow). Wszyscy są atrakcyjni i dowcipni, a ich myśli niezmiennie krążą wokół dwóch tematów - kariery i seksu. Młodzi ludzie uważają, że życie oferuje im nieograniczone możliwości. W rzeczywistości marzą o prawdziwej miłości i zabiegają o zdobycie upragnionego partnera, lecz najważniejsza jest dla nich przyjaźń.

W tym odcinku

Przyjaciele dalej bawią się w Las Vegas w odwiedzinach u Joeya. Ten zapomina o filmie, w którym miał zagrać główną rolę. W czasie wizyty w kasynie poznaje krupiera o identycznych dłoniach jak jego. Joey jest przekonany, że ten niezwykły zbieg okoliczności może przynieść im obu sławę i pieniądze. Dlatego próbuje nawiązać znajomość z pracownikiem kasyna. Za swoją natarczywość zostaje wyrzucony z lokalu. W samolocie Ross zrobił Rachel niewinny żart. Kiedy dziewczyna spała, namalował jej flamastrem na twarzy wąsy i kozią bródkę. Niestety, okazało się, że flamaster jest niezmywalny. Ross ma wyrzuty sumienia i postanawia zostać z Rachel w pokoju hotelowym, bo ona wstydzi się wychodzić. Kiedy mają już dosyć siedzenia w zamknięciu Ross zgadza się, żeby Rachel też mu pomalowała twarz flamastrem. Razem wychodzą z hotelu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także