Przyjaciele 3: The One with the Giant Poking Device (8)

Przyjaciele

sezon 3 odc. 8: The One with the Giant Poking Device

(Friends: The One with the Giant Poking Device)

serial komediowy USA 1996-1997
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Gail Mancuso
W skrócie:Joey opowiada Chandlerowi o tym, co zobaczył w sklepie z materacami. Janice decyduje się na powrót do męża. Monica zupełnie niechcący rani Bena. Nie wie, jak powiedzieć o tym Rossowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 26 września
za 6 dni
19:00 Comedy Central
piątek, 27 września
za 7 dni
13:00 Comedy Central
niedziela, 29 września
za 9 dni
9:00 Comedy Central
poniedziałek, 30 września
za 10 dni
22:00 Comedy Central Family

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Joey czuje się w obowiązku opowiedzieć Chandlerowi o tym, co zobaczył w sklepie z materacami. Natomiast Janice w rozmowie z Chandlerem stwierdza, że go kocha, ale decyduje się na powrót do męża. Tymczasem Monica zupełnie niechcący zraniła Bena. Nie wie teraz, jak powiedzieć o tym Rossowi. Joey konstruuje urządzenie, dzięki któremu przyjaciele mogą sprawdzić, czy mieszkający po drugiej stronie ulicy mężczyzna nie jest martwy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także