Przyjaciele 3: The One Where Rachel Quits (10)

Przyjaciele

sezon 3 odc. 10: The One Where Rachel Quits

(Friends: The One Where Rachel Quits)

serial komediowy USA 1996-1997
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Terry Hughes
W skrócie:Rachel nie lubi przyrządzać kawy. Kiedy znajduje wymarzoną posadę asystentki projektanta mody dowiaduje się, że do jej podstawowych obowiązków należy właśnie robienie kawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 26 września
za 6 dni
20:00 Comedy Central
piątek, 27 września
za 7 dni
14:00 Comedy Central
niedziela, 29 września
za 9 dni
10:00 Comedy Central
wtorek, 1 października
za 11 dni
21:00 Comedy Central Family

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Chandler i Joey przekonują, Rachel, że nigdy nie będzie dobra kelnerką, bo nie lubi robić kawy. Rachel rzuca więc stare zajęcie i znajduje wymarzoną posadę: asystentki projektanta mody. Jak się jednak okazuje, do jej podstawowych obowiązków będzie należeć robienie kawy nowemu szefowi. Ross wpada tymczasem w tarapaty. Z jego winy dziewczynka sprzedająca ciasteczka złamała nogę. Mężczyzna postanawia dla złagodzenia poczucia winy zdobyć dla niej nagrodę za największą ilość sprzedanych ciastek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także