Przyjaciele 3: The One with the Flashback (6)

Przyjaciele

sezon 3 odc. 6: The One with the Flashback

(Friends: The One with the Flashback)

serial komediowy USA 1996-1997   od 12 lat
Występują:Jennifer Aniston, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry
Reżyseria:Peter Bonerz
W skrócie:Przyjaciele wspominają jak się poznali i co wspólnie przeżyli. Wspominają jak Phoebe wyprowadziła się z mieszkania, które dzieliła z Monicą oraz jak Joey i Chandler zostali współlokatorami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 9 grudnia
za 3 dni
17:25 Comedy Central
poniedziałek, 12 grudnia
za 6 dni
11:00 Comedy Central
wtorek, 13 grudnia
za 7 dni
14:00 Polsat Comedy Central Extra

Opis

Dalsze losy sześciorga znajomych. Z upływem czasu ich życie nieco się zmieniło. Rachel Green (Jennifer Aniston) jest kelnerką w pubie Central Perk. Jest to nadal ulubione miejsce spotkań przyjaciół. Monica Geller (Courteney Cox) została szefem kuchni. Joey Tribbiani (Matt LeBlanc) w dalszym ciągu próbuje swoich sił jako aktor. Chandler Bing (Matthew Perry) jest urzędnikiem. Starszy brat Moniki, Ross (David Schwimmer), nadal pracuje jako paleontolog. Zawsze pogodna Phoebe Buffay (Lisa Kudrow) jak zwykle wprawia znajomych w dobry nastrój.

W tym odcinku

Janice zadaje zupełnie niewinne pytanie i tym samym wywołuje prawdziwą lawinę wspomnień. Przyjaciele zaczynają opowiadać sobie o tym, jak się poznali i co wspólnie przeżyli. Wspominają dzień, kiedy Phoebe wyprowadziła się z mieszkania, które dzieliła z Monicą. Przypominają sobie, jak Joey i Chandler zostali współlokatorami, a Joey flirtował z Monicą. Śmieją się z Rachel, która pewnego dnia pocałowała Chandlera w ostatnim porywie spontaniczności tuż przed planowanym ślubem. Wszyscy przeżywają również opowieść o tym, jak o mały włos nie doszłoby do czegoś więcej pomiędzy Rossem a Phoebe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także