Przepis na życie (8)

Przepis na życie

sezon 5 odc. 8

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Anka przeżywa rozterki w swoim życiu uczuciowym. Gruba przechodzi na dietę. Janek, przeszkolony przez Jerzego w sztuce uwodzenia, zdobywa na jego oczach piękną dziewczynę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska), wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę. W życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się niespodziewany gość. Pola (Edyta Olszówka) jest w ciąży. Jej ukochany, Tadeusz (Bartłomiej Świderski), wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie.

W tym odcinku

Anka przeżywa rozterki w swoim życiu uczuciowym. Pocałunek z byłym mężem, kłótnia z Jerzym i wątpliwości, czy on ją wciąż kocha przyprawiają kobietę o ból głowy. W dodatku okazuje się, że Adamowicz może już wkrótce stracić swoją ukochaną restaurację z winy Michała. Tymczasem Jerzy próbuje porozumieć się z Jankiem. Postanawia przeszkolić nastoletniego syna w sztuce uwodzenia, ale przekonuje się, że w tym temacie uczeń przerósł mistrza. Na oczach Jerzego Janek zdobywa uwagę pięknej dziewczyny. Waluś postanawia rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety. Gruba rozpoczyna pod opieką Ireny i Wandy zaciętą walkę z nadwagą. Stefan z Wandą uczęszczają na zajęcia taneczne w szkole Krystiana. Tymczasem Andrzej zaczyna wspominać przeszłość i swoje życie u boku Anki.

Występują (pokaż wszystkich)