Przepis na życie (11/13)

Przepis na życie

sezon 1 odc. 11/13

serial obyczajowy Polska 2011   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Borys Szyc, Dorota Kolak, Edyta Olszówka
Reżyseria:Michał Rogalski
W skrócie:Anka, Irena i Mania rozpaczają po śmierci Cezarego. Anka znów przekonuje się, że może polegać na Jerzym. Pola chce uwieść Klemensa. Andrzej za radą Anki błaga Beatę o wybaczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Spokojne, poukładane życie trzydziestoparoletniej Anki (Magdalena Kumorek) jednego dnia legnie w gruzach. Traci ona pracę i męża (Piotr Adamczyk), u którego boku pojawiła się nowa kobieta (Maja Ostaszewska). Wsparciem dla niej w trudnych chwilach są nastoletnia córka Mania (Aleksandra Radwańska), przyjaciółka Pola (Edyta Olszówka) i matka Irena (Dorota Kolak). Przypadek sprawia, że poznaje doświadczonego szefa kuchni Jerzego (Borys Szyc) i zatrudnia się w jego restauracji Imbir. Tutaj odkrywa w sobie talent do gotowania i odnajduje na nowo upragnione szczęście.

W tym odcinku

Anka, Irena i Mania rozpaczają po śmierci Cezarego. Maciek okazuje się kiepskim pocieszycielem. Anka po raz kolejny przekonuje się, że może polegać na Jerzym. Mężczyzna proponuje jej udział w konkursie kulinarnym. Próbuje przekonać ją, że ma talent. Pola jest sfrustrowana powściągliwością Klemensa. Planuje uwieść go podczas pozowania do portretu. Tymczasem Andrzej za radą Anki jedzie do Beaty i błaga ją o wybaczenie. Lekarka ma o nim fatalne zdanie. Udaje się do restauracji, żeby przeprosić jego byłą żonę za ostatnie niefortunne spotkanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)