Przepis na życie (10)

Przepis na życie

sezon 5 odc. 10

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Edyta Olszówka
W skrócie:Jerzy nie potrafi wybaczyć Ance zdrady i postanawia ją opuścić. Błagania, by jej przebaczył, nie przynoszą skutku. Kobieta wini o wszystko byłego męża. Robi mu awanturę w obecności Beaty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Anki (Magdalena Kumorek), która po rozwodzie i utracie pracy była zmuszona zupełnie zmienić swoje życie. Teraz odnosi ona sukcesy jako szefowa kuchni i próbuje ułożyć sobie życie z Jerzym (Borys Szyc). Córka Anki, Mania (Aleksandra Radwańska), wkracza w dorosły świat i z żywiołowej nastolatki zamienia się we wrażliwą kobietę. W życiu Beaty (Maja Ostaszewska) i Andrzeja (Piotr Adamczyk) pojawia się niespodziewany gość. Pola (Edyta Olszówka) jest w ciąży. Jej ukochany, Tadeusz (Bartłomiej Świderski), wraca do Warszawy po kuracji odbytej w Berlinie.

W tym odcinku

Jerzy nie potrafi wybaczyć Ance zdrady i postanawia ją opuścić. Błagania, by jej przebaczył, nie przynoszą skutku. Kobieta wini o wszystko byłego męża. Robi mu awanturę w obecności Beaty i Kornelki. Żona Andrzeja wciąż nie ma pojęcia o jego wspólnej nocy z Anką, jednak prawda jest bliska wyjścia na jaw. Tymczasem Anka oprócz niepowodzeń miłosnych musi radzić sobie z intrygami Zuzy, które mogą doprowadzić ją do ruiny i utraty Przepisu. Waluś odkrywa tajemnicę Foczki. Między skłóconymi małżonkami pojawia się nadzieja na wzniecenie dawnych płomiennych uczuć. Pola i Tadeusz przygotowują się wspólnie do roli odpowiedzialnych rodziców. Ćwiczą swoje umiejętności na lalkach. Beata ulega urokowi ministra, czym budzi zazdrość Andrzeja.

Występują (pokaż wszystkich)