Profilerka Jastrë (10/13)

serial kryminalny Polska 2025   od 16 lat
Występują:Robert Ciszewski, Wiktoria Gorodecka, Michał Czernecki, Mateusz Banasiuk
Reżyseria:Tomasz Szafrański
W skrócie:Julia i Karol, zaniepokojeni zniknięciem dzieci, planują powrót do Warszawy. Tymczasem policja w Pucku rozpoczyna śledztwo dotyczące zabójstwa Cecylii. Podczas rewizji w domu Rekowskich znika Jarek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 8 listopada
za 12 dni
20:25 TVP 1 (z napisami)

Opis

Julia Wigier (Wiktoria Gorodecka) powraca do Gdyni, miasta, w którym dorastała i gdzie w dzieciństwie była świadkiem tragicznej śmierci swojej matki. Postanawia za wszelką cenę rozwiązać tajemnicę tego morderstwa. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Jednocześnie profilerka będzie musiała zmierzyć się z trudnymi wspomnieniami z przeszłości.

W tym odcinku

Julia i Karol, zaniepokojeni zniknięciem dzieci, planują natychmiastowy powrót do Warszawy. Okazuje się jednak, że ich pociechy postanowiły do nich dołączyć i są już w drodze do Gdyni. Kuba wyznaje Julii, że uciekł od ojca po tym, jak dowiedział się przypadkiem, że jego macocha jest w ciąży. Tymczasem policja w Pucku rozpoczyna śledztwo dotyczące zabójstwa Cecylii. Przesłuchiwani są wszyscy obecni na pechowej imprezie urodzinowej. Podczas rewizji w domu Rekowskich Jarek znika.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także