Prawo miasta (7)

Prawo miasta (7)

serial kryminalny Polska 2006   od 12 lat
Występują:Weronika Książkiewicz, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura, Paweł Wilczak
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Po walce z Mutrą Jaga trafia do szpitala. Odwiedza ją Marek, jednak ona nadal nie przyznaje się do zlecenia morderstwa Krzywego. Bogdanowi nie podoba się, że Marek wtrąca się do sprawy Jagi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaga Sarnecka (Weronika Książkiewicz) jest utalentowaną pięcioboistką. Właśnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Gdy dowiaduje się, że jej ojciec, Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda), były policjant, właściciel agencji ochrony Jaga, zginął w tajemniczych okolicznościach, postanawia przeprowadzić w tej sprawie prywatne śledztwo. Przyjaciel rodziny, komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński) sprawdza, czy Andrzej popełnił samobójstwo, czy został zamordowany. Własne dochodzenie prowadzi również Marek Henzel (Paweł Wilczak), policjant z wydziału spraw wewnętrznych. Zaczyna z nim współpracować Jaga. Wkrótce jednak okazuje się, że Henzel nie do końca jest z nią szczery. Dziewczyna nie wie, komu wierzyć. Pracuje w agencji, walczy o jej utrzymanie i stara się wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca.

W tym odcinku

Po walce z Mutrą Jaga trafia do szpitala. Odwiedza ją tam Marek, jednak dziewczyna nie chce z nim rozmawiać. Nadal konsekwentnie nie przyznaje się do zlecenia morderstwa Krzywego. Bogdanowi nie podoba się, że Marek wtrąca się do sprawy Jagi. Tymczasem dziewczyna postanawia uciec. Udaje jej się to z pomocą Moniki. Jest teraz poszukiwana przez policję. Prokurator odsuwa Bogdana od śledztwa. Tymczasem Jaga odwiedza swojego trenera, Pawła. Sądzi, że to on ją wrabia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także