Prawo Agaty (13/15)

Prawo Agaty

sezon 1 odc. 13/15

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Ewa Dałkowska, Dawid Ogrodnik, Agnieszka Dygant, Daria Widawska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Izabela prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca, oskarżonego o potrącenie kobiety i nieudzielenie jej pomocy... Dorota zamawia sukienkę na doroczny bal adwokatów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Prawniczka Izabela Grabowska (Ewa Dałkowska) przestała wykonywać swój zawód kilka lat temu, gdy popełniła tragiczny w skutkach błąd. Teraz kobieta prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca Dawida Kowala (Dawid Ogrodnik). Chłopak został oskarżony o potrącenie kobiety i pozostawienie jej nieprzytomnej na miejscu wypadku. Prawnicy przygotowują się do nadchodzącego dorocznego balu adwokatów. Dorota zamawia sukienkę. Tymczasem Dębski stara się uniknąć towarzyszenia Okońskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także