×
Prawo Agaty

Prawo Agaty

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2012-   od 12 lat

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Metro TV Poniedziałek 24.06
9:10
Prawo Agaty (9/15)

W kamienicy, w której mieści się kancelaria, dochodzi do aresztowania. W mieszkaniu Jacka znaleziono nielegalną broń. Jego matka prosi prawników o pomoc. Agata spotyka dawną miłość.

Metro TV Wtorek 25.06
9:10
Prawo Agaty (10/15)

Architekt zostaje oskarżony o napad na kantor. Agata jest przekonana, że sprawa jest banalna do momentu, gdy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota odkrywa dowód romansu męża.

Metro TV Środa 26.06
9:10
Prawo Agaty (11/15)

Agata prowadzi sprawę rozwodową Marty, której mąż to znany adwokat. Marta chce uwolnić się od męża, nie chce jego majątku. Maciek zaprasza Agatę na kawę, co okazuje się romantyczną kolacją.

Metro TV Czwartek 27.06
9:10
Prawo Agaty (12/15)

Dębski i Agata reprezentują pracownicę fabryki w prowincjonalnym miasteczku w sprawie o molestowanie seksualne. Dorota prowadzi sprawę wojowniczej klientki pozywającej biuro podróży.

Metro TV Piątek 28.06
9:10
Prawo Agaty (13/15)

Izabela prosi Agatę, by broniła jej siostrzeńca, oskarżonego o potrącenie kobiety i nieudzielenie jej pomocy... Dorota zamawia sukienkę na doroczny bal adwokatów.

Metro TV Poniedziałek 1.07
9:05
Prawo Agaty (14/15)

Agata namawia Dorotę, by razem poprowadziły sprawę przeciw ProSpectrum, w którym wcześniej pracowała. Pozew dotyczy dziecka zakażonego żółtaczką w szpitalu ubezpieczanym przez tę firmę.

Metro TV Wtorek 2.07
9:10
Prawo Agaty (15)

Rozpoczyna się proces przeciwko firmie ProSpectrum. Jej prawnicy próbują skompromitować klientów Agaty, Doroty i Marka wykorzystując informacje o ich życiu osobistym.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)