Prawo Agaty (12/15)

Prawo Agaty

sezon 1 odc. 12/15

7.2/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Małgorzata Kożuchowska
Reżyseria:Maciej Migas
W skrócie:Dębski i Agata reprezentują pracownicę fabryki w prowincjonalnym miasteczku w sprawie o molestowanie seksualne. Dorota prowadzi sprawę wojowniczej klientki pozywającej biuro podróży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę. Czeka je wiele wyzwań i trudnych batalii. Wrodzony urok mecenas Przybysz, jej pracowitość i inteligencja, pozwalają jej nadrabiać braki w doświadczeniu. Problemy klientów kancelarii często splatają się z tym, co przeżywają jej pracownicy prywatnie.

W tym odcinku

Dębski i Agata reprezentują pracownicę fabryki w prowincjonalnym miasteczku w sprawie o molestowanie seksualne. Gdy docierają na miejsce, okazuje się, że będą dzielić pokój hotelowy. Prawników czeka nie tylko starcie w sądzie z adwokatami pozwanego dyrektora. Muszą też stawić czoło wrogości, jaką okazują obcym mieszkańcy małej społeczności. Zapracowana Dorota czuje ulgę, gdy Wojtek decyduje się sprzedać pub i poszukać zatrudnienia w banku. Pani mecenas prowadzi sprawę wojowniczej klientki pozywającej biuro podróży. W międzyczasie uświadamia sobie, że jej mąż jest nieszczęśliwy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także