Powiedz TAK! (10)

Powiedz TAK! (10)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Maria Pakulnis, Cezary Pazura
Reżyseria:Robert Wichrowski, Patrick Yoka
W skrócie:Basia, przeciwko której Sandra złożyła pozew, przeprasza ojca za popsucie relacji z jego klientem. Kobieta zjawia się w biurze Tadeusza. Mężczyzna grozi, że zniszczy kancelarię Oskara.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 4 lipca
pojutrze
13:00 Polsat Seriale (z napisami)
piątek, 10 lipca
za 8 dni
17:25 Nowa TV

Opis

Życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek planują zrobić karierę w branży ślubnej. Prym wiedzie Basia (Katarzyna Zawadzka), która marzy o wielkiej miłości. Zgodnie z życzeniem ojca (Cezary Pazura) kobieta miała zostać prawniczką, ale życie napisało dla niej inny scenariusz. Okazuje się, że niepoprawna romantyczka sprawdza się jako organizatorka ślubów i weselnych uroczystości.

W tym odcinku

Sandra składa pozew przeciwko Basi. Adamczyk dowiaduje się od macochy, że Oskar bardzo się przejął napaścią Tadeusza. Basia przeprasza ojca za popsucie relacji z jego klientem. Po raz pierwszy od dawna cała trójka siada razem do kolacji. Nazajutrz Basia zjawia się w biurze Tadeusza. Mężczyzna grozi, że zniszczy kancelarię Oskara. Olga namawia Michała na drugie dziecko. Basia wstawia się za Wiktorem u Beaty. Przekonuje ją, by dała mu drugą szansę. Spotyka się też z Filipem. Wiktor robi przyjaciółce scenę zazdrości. Podejrzewa, że ona i Filip sypiają ze sobą. Bartek wpada do kancelarii Oskara, ale Justyna nie chce z nim rozmawiać. Adamczyk wyrzuca go z biura. Mirek porywa Zofię na kolację. Basia i Justyna urządzają babską imprezę w mieszkaniu ciotki. Trzy singielki rozmawiają przy winie o mężczyznach. Wkrótce Basia podejmuje decyzję o wyprowadzce od Wiktora. Natomiast Justyna dowiaduje się, że jest ciężko chora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także