Poirot: Dwadzieścia cztery kosy

Poirot: Dwadzieścia cztery kosy

(Poirot: Four and Twenty Blackbirds)

serial kryminalny Wielka Brytania 1989   od 12 lat
Występują:David Suchet, Hugh Fraser, David Suchet, Philip Jackson
Reżyseria:Renny Rye
W skrócie:Podczas wizyty w restauracji Herkules zauważa, że inny stały klient lokalu zmienił swój jadłospis. W tym samym czasie stary Anthony leży umierający w Brighton. Czy coś łączy te sprawy...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Herkules Poirot to światowej sławy belgijski detektyw, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Podczas wizyty w swojej ulubionej londyńskiej restauracji Herkules Poirot (David Suchet) zauważa, że inny stały klient lokalu znacznie zmienił swój jadłospis. W tym samym czasie stary Anthony Gascoigne leży umierający w Brighton, a skłócony z nim brat bliźniak Henry jedzie na ostatnie spotkanie z nim. Poirot dostrzega wiele wspólnego między tym sprawami. Twierdzi, że rozwiązanie zagadki tkwi w... cieście z czarnych porzeczek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także