Poirot: Pora przypływu (4)

(Taken at the Flood)

serial kryminalny Wielka Brytania 2006
Występują:David Suchet, Hugh Fraser, Jenny Agutter, Philip Jackson
Reżyseria:Andy Wilson
W skrócie:Młoda wdowa dziedziczy po mężu majątek. Kobieta chce się podzielić spadkiem z rodziną zmarłego. Na temat tego związku krążą plotki. Niektórzy uważają, że jej małżeństwo nie było legalne.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 18 czerwca
za 12 dni
11:50 Kino TV

Opis

Kolejne perypetie Herkulesa Poirota, światowej sławy belgijskiego detektywa, który na co dzień rozwiązuje zagadki kryminalne w Wielkiej Brytanii. Ten nieco ekscentryczny funkcjonariusz prowadzi skomplikowane śledztwa, wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie oraz spostrzegawczość, by złapać przestępców. Śmiertelne w skutkach otrucia, rzekome samobójstwa i wiele innych, to tylko początek niezwykłych historii kryminalnych. Poirot nie spocznie póki nie pozna tożsamości mordercy, a aby to zrobić przerwie swoje wakacje, poprowadzi śledztwa w powietrzu, na lądzie oraz na wyspie. Adaptacja opowiadań Agathy Christie.

W tym odcinku

Młoda wdowa dziedziczy po mężu majątek. Kobieta chce się podzielić spadkiem z rodziną zmarłego partnera. Na temat tego związku krążą plotki. Nieżyczliwi ludzie uważają, że jej małżeństwo nie było legalne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także