Pod lupą (5)

Pod lupą (5)

magazyn popularnonaukowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Prowadzący wyjaśni, dlaczego kanapka zawsze spada masłem do dołu. Opowie o plecaku ratunkowym. Widzowie poznają nowości z segmentu audio. Ekipa programu odwiedzi Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 4 grudnia
za 4 dni
5:40 Nowa TV

Opis

Kuba Marcinowicz zaprezentuje najświeższe informacje ze świata nauki i techniki, wybuchowe eksperymenty i kulisy działania wielkich organizacji. W tym sezonie na internautów czekają konkursy na Facebooku i ciekawe nagrody. Cykl "Sondy uliczne" to kopalnia najdziwniejszych pytań i odpowiedzi. Kuba Marcinowicz zaprosi też do studia specjalistów z różnych dziedzin życia, aby dowiedzieć się np., jakie gadżety mogą ułatwić uprawianie sportu. Z kolei w cyklu "Instrukcja obsługi" widzowie poznają zasady funkcjonowania dużych firm od kuchni. Prowadzący weźmie udział w szalonych eksperymentach po to, by na własnej skórze doświadczyć rządzących w świecie praw.

Prowadzący wyjaśni, dlaczego kanapka zawsze spada masłem do dołu. Opowie też m.in. o plecaku ratunkowym. Widzowie poznają nowości z segmentu audio. Ekipa programu odwiedzi Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Prowadzący wyjaśni, dlaczego mrówka jest silna, a kleszcz lubi krew.

Zobacz także