Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła/ Zaćmiony (10)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 1 odc. 10: Operacja igła/ Zaćmiony

(The Penguins of Madagascar: Needle Point/ Eclipsed)

serial animowany USA 2008-2010   od 7 lat
W skrócie:Skipper ucieka przed szczepieniem. Przyjaciele chcą mu pomóc. Inaczej będzie musiał opuścić zoo. Małpy wykorzystują zaćmienie Słońca, aby wmówić Julianowi, że bogowie są na niego źli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 28 października
dziś
7:10 Nicktoons
środa, 28 października
dziś
17:25 TV Puls 2
sobota, 31 października
za 3 dni
14:20 TV Puls 2

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skipper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Skipper boi się igieł tak bardzo, że ucieka przed szczepieniem. Przyjaciele chcą mu pomóc przez to przejść, ponieważ inaczej będzie musiał on opuścić zoo. Następnie małpy wykorzystują zaćmienie Słońca, aby wmówić Julianowi, że bogowie są na niego źli.

Zobacz także